z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

مبانی انیمیت برای انیمیشن و موشن گرافیک

امروز توجه به محتوای ویدئویی به بیش‌ترین میزان خود رسیده و این نوع محتوا، سهم اصلی را در بازار سرگرمی به خود اختصاص داده است. در این میان به دلیل قدرت بالای داستان‌سرایی و انتقال مفاهیم آسان، سهم بزرگی از بازار محتوای ویدئویی، در اختیار انیمیشن و Motion Graphics است.
4.2 (58 ) امین حق شناس
فارسی

749,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 11 فصل
  • 29 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 9 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 45 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین دوره

علاقه‌مندان به فراگیری انیمیشن و موشن گرافیک، دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و انیماتورهای مبتدی در هر تکنیک، انیماتورها و موشن گرافیست‌ها، انیماتورهای تکنیک‌های دیگر که علاقه‌مند به شروع انیمیت دو بعدی به صورت پایه‌ای هستند و ...

پیش نیاز دوره

  • این دوره پیش نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

امروز توجه به محتوای ویدئویی به بیش‌ترین میزان خود رسیده و این نوع محتوا، سهم اصلی را در بازار سرگرمی به خود اختصاص داده است. در این میان به دلیل قدرت بالای داستان‌سرایی و انتقال مفاهیم آسان، سهم بزرگی از بازار محتوای ویدئویی، در اختیار انیمیشن و Motion Graphics است. این افزایش سهم با افزایش حجم بازار به صورت مرتب در حال افزایش یافتن است. اما اگر به بازار انیمیشن و موشن گرافیک تولید شده در ایران نگاهی بیندازیم، می‌بینیم اغلب کارهای تولید شده، در تکنیک‌های حرکتی، وجود حس و حال مناسب، ریتم حرکت و ... ضعف داشته و یا شباهت بسیار زیادی به یکدیگر دارند. با وجود اینکه حرکت مهم‌ترین عنصر انیمیشن و Motion Graphic است ضعف جدی و مشهودی در این مهارت در بازار ایران احساس می‌شود. بنابراین نیاز به آموزش جدی و تخصصی در این حیطه احساس می‌شود. مدرسه اینورس با درک این نیاز بازار کار، دوره آنلاین مبانی انیمیت برای انیمیشن و موشن گرافیک را طراحی کرده است.دوره آنلاین مبانی انیمیت برای انیمیشن و موشن گرافیک مدرسه اینورس، بر یادگیری و تسلط بر مبانی و قوانین اساسی و مهم که انیمیت بر روی آن‌ها پایه‌ریزی شده تمرکز دارد. در این دوره هنرجویان مفاهیم اساسی چونTiming ، Spacing و درک و تحلیل فیزیک حرکت با استفاده از انیمیت دو بعدی را می‌آموزند و قوانین مهم و پایه‌ای دوازده‌گانه انیمیت را با کمک تمرین‌های ویژه فرامی‌گیرند. همچنین در این دوره، هنرجویان تفاوت‌ها و نقد و بررسی انواع روش‌های انیمیت را می‌آموزند و مفهوم ریتم را درک می‌کنند.در دوره آنلاین مبانی انیمیت برای انیمیشن و موشن گرافیک مدرسه اینورس، به چند حرکت ابتدایی کاراکترهای ساده پرداخته می‌شود تا هنرجو با مکانیسم حرکت بدن به خوبی آشنا شود. تمرکز دوره بر روی توانایی طراحی نخواهد بود تا هنرجو با تمرکز هرچه بیش‌تر اصول و مبانی را فراگیرد (اما دائماً به ارزش یادگیری و اهمیت طراحی اشاره می‌شود.) تمرینات دوره با استفاده از فرم‌های ساده انجام خواهد شد تا برای مخاطبی که هنوز ضعف طراحی دارد هم قابل استفاده باشد. تکنیک مورد استفاده در این دوره، تکنیک انیمیت دو بعدی فریم بای فریم (Frame by Frame) است. نرم‌افزار مورد استفاده در این دوره نیز، TVPaint است. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

اطلاعات دوره

11 فصل
9 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00
فصل 9
00:00
فصل 10
00:00
فصل 11
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

امین حق شناس
  • 4 امتیاز
  • 158 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس