z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

بازیگری در انیمیت دو بعدی

بازی گرفتن از کارکتر در انیمیشن از مهمترین ویژگی‌های یک انیماتور حرفه‌ای‌ است. مخاطب از طریق شیوه‌های حرکتی کارکتر و عکس‌العمل‌های آن در موقعیت‌های مختلف با او همذات‌پنداری می‌کند و از این طریق است که ارتباط اصلی شکل می‌گیرد.
محمد خیراندیش
فارسی

749,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 4 فصل
  • 13 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 10 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 50 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌ انیمیشن، علاقه‌مندان به طراحی کاراکتر، انیمیشن، گرافیک و بازی‌سازی و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • هنرجویان این دوره باید بتوانند کارکتر را به درستی متحرک‌سازی کنند و با Body Mechanics وprinciples آشنا باشند.

توضیحات دوره

بازی گرفتن از کارکتر در انیمیشن از مهمترین ویژگی‌های یک انیماتور حرفه‌ای‌ است. مخاطب از طریق شیوه‌های حرکتی کارکتر و عکس‌العمل‌های آن در موقعیت‌های مختلف با او همذات‌پنداری می‌کند و از این طریق است که ارتباط اصلی شکل می‌گیرد. یک انیماتور حرفه‌ای باید بتواند به درستی احساسات مختلف را از طریق فرم‌های حرکتی متنوع کاراکتر به مخاطب القا کند تا شخصیت باورپذیر و ملموس باشد. یعنی در واقع مخاطب باید احساس کند بازی شخصیت‌های انیمیشن نتیجه انگیزه خود کارکتر بوده و نه انیماتوری که آن را طراحی کرده است. وقتی انیماتور موفق به بازی گرفتن درست از کارکترهایی که طراحی کرده می‌شود، قدم اصلی برای ساخت یک انیمیشن کاملا حرفه‌ای با قابلیلت جذب مخاطب، را برداشته است. اما در بازار انیمیشن ایران انیماتورهای زیادی نیستند که توانایی بازی گرفتن حرفه‌ای و استاندارد از کارکترها را داشته باشند و بدانند چگونه کاراکترهایشان را در لحظه مناسب، وادار به انجام کار مناسب کنند. براساس این نیاز مهم در عرصه ساخت انیمیشن، مدرسه آنلاین اینورس این دوره را طراحی کرده تا هنرجویان انمیشین بتوانند از کارکترهایی که خلق می‌کنند، بازی بگیرند و آن‌‌ها را قابل باور کنند. در واقع هنرجویان می‌آموزند که چطور بر اساس ظرفیت‌های داستانی، احساسات مختلف را از طریق کارکترها منتقل کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 12 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره «2d animate acting» مدرسه آنلاین اینورس، هنرجویان مهارت characterization و بازی گرفتن از شخصیت‌ها را کسب می‌کنند و می‌توانند با استفاده از تکنیک‌ها و فرم‌های حرکتی به کارکترها احساس بدهند و آن‌ها را باورپذیر کنند. 

اطلاعات دوره

4 فصل
10 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

روایتگری بصری 12 ساعت
تومان 599,000
طراحی آکادمیک 22 ساعت
تومان 849,000
Body Mechanics در انیمیشن دو بعدی 13 ساعت
تومان 749,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

محمد خیراندیش
  • 2 امتیاز
  • 94 نظر
  • 6 درس

دوره های دیگر مدرس