z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

انیمیشن سه‌بعدی پیشرفته

در دوره آنلاین پیشرفته انیمیشن سه بعدی مدرسه اینورس، هنرجویان مفاهیم بازیگری، آناتومی صورت، اصول انیمیت کردن دیالوگ و بیان احساسات کاراکتر به وسیله حالات Facial را می‌آموزند. علاوه بر این در این دوره هنرجویان در روش‌های تحلیل Act و انیمیت کردن با حرکات دست و صورت کسب مهارت می‌کنند.
2.6 (4 ) حامد بهروزی
فارسی

749,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 10 فصل
  • 21 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 8 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 40 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، فارغ‌التحصیلان رشته‌های هنر، علاقه‌مندان به انیمیشن و سینما، هنرجویان هنرستان‌ها و انیماتورها در شرکت‌های تبلیغاتی و انیمیشن و فیلمسازی و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره آشنایی مقدماتی با نرم‌افزار Maya و آشنایی با انیمیشن سه‌بعدی مقدماتی لازم است.

توضیحات دوره

به جرات می‌توان گفت مهم‌ترین اصل در تولید یک انیمیشن کاراکتر است و نحوه بیان احساسات و انیمیت کردن حالات صورت و بدن پرچالش‌ترین بخش کار در انیمیت کاراکتر هستند. در واقع اولین و کلیدی‌ترین چیزی که در انیمیشن در ذهن افراد باقی می‌ماند و موفقیت یا عدم موفقیت کار را تضمین می‌کند کاراکترهای آن انیمیشن هستند. باید گفت این کاراکترها هستند که داستان را شرح داده و ارتباط با مخاطبان یک اثر را برقرار می‌کنند. بنابراین وجود انیماتورهای حرفه‌ای و مسلط در این حیطه یکی از نیازهای اصلی بازار کار است. مدرسه آنلاین اینورس با سابقه طولانی در این حیطه و در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین پیشرفته انیمیشن سه بعدی را طراحی کرده است.در دوره آنلاین پیشرفته انیمیشن سه بعدی مدرسه اینورس، هنرجویان مفاهیم بازیگری، آناتومی صورت، اصول انیمیت کردن دیالوگ و بیان احساسات کاراکتر به وسیله حالات Facial را می‌آموزند. علاوه بر این در این دوره هنرجویان در روش‌های تحلیل Act و انیمیت کردن با حرکات دست و صورت کسب مهارت می‌کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین پیشرفته انیمیشن سه بعدی مدرسه اینورس، هنرجویان در حوزه کاراکتر انیمیشن به پیشرفت قابل توجهی می‌رسند. همچنین می‌توانند کیفیت انیمیت‌شان را در پروژه‌های صنایع تبلیغات، تیتراژ، ویدیو آرت و انیمیشن بالاتر ببرند و بتوانند در پروژه‌ها نقش چشمگیرتری داشته باشند.

اطلاعات دوره

10 فصل
8 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00
فصل 9
00:00
فصل 10
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

Body Mechanics در انیمیشن دو بعدی 13 ساعت
تومان 749,000
طراحی حسی کاراکتر 10 ساعت
تومان 699,000
3D Animate مقدماتی 12 ساعت
تومان 599,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

حامد بهروزی
  • 3 امتیاز
  • 17 نظر
  • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس