z
عضویت

انیمیت سه‌بعدی پیشرفته

شاید شیرین‌ترین، تاثیرگذارترین و به یاد ماندنی‌ترین بخش یک انیمیشن، کاراکترهایش باشد. مخاطب بیش از هر چیز با کاراکتر‌های انیمیشن ارتباط می‌گیرد. کاراکتر‌های انیمیشن روایتگر قصه هستند و یکی از مهم‌ترین راه‌های بیان احساسات در انیمیشن تغییر حالتِ چهره‌ و بدنِ‌ کاراکتر‌ها است. تغییر حالت چهره‌ کاراکتر برای القای حس و هیجان، نیاز به دقت و مهارت دارد و از چالش‌‌های اصلی انیماتورها است. انیماتور‌های حرفه‌ای با درک بازیگری، حرکات و آناتومی صورت است که می‌توانند در کوچک‌ترین حرکات سر و صورت کاراکتر، مفهوم و احساسات متناسب با پروژه را القا کنند. تولید یک انیمیشن سه‌بعدی با حرکات طبیعی و قابل باور اصول و استانداردی دارد که هر انیماتور باید بلد باشد. 

در سال ۱۹۸۱ دو نفر از انیماتورهای شرکت دیزنی، کتابی را تدوین کردند که در آن ۱۲ اصل برای تولید انیمیشن و متحرک‌سازی معرفی می‌شود. این ۱۲ اصل، پایه و اساس هنر و صنعت انیمیشن‌سازی است و در ساخت هر انیمیشنی، در سینما، تبلیغات و بازی‌ها به کار می‌رود. 

۳.۹ (۴۴ ) حامد بهروزی
فارسی
سطح: پیشرفته

۱,۶۹۹,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید
این دوره شامل
 • ۱۰ فصل
 • ۲۱ درس
 • مدت زمان ویدیوی آموزشی: ۸ ساعت
 • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: ۴۰ ساعت
 • سطح: پیشرفته
 • گواهی پایان دوره

توضیحات دوره

در دوره آنلاین «انیمیت سه‌بعدی پیشرفته» مدرسه اینورس، شما ابتدا با مفاهیم کلی بازیگری در انیمیشن آشنا می‌شوید. بعد آناتومی ماهیچه‌‌های صورت را بررسی می‌کنیم و شما یک Pose صورت را به شکل تمرین به اجرا در می‌آورید. در ادامه، با آناتومی دست آشنا می‌شوید و آن را تحلیل می‌کنیم و نحوه اجرای پزهای دست را یاد می‌گیرید و یک تمرین صورت و دست انجام می‌دهید. بعد با تمرکز روی حرکات صورت نحوه بیان احساسات به وسیله چشم و ابرو و پلک زدن را تحلیل می‌کنیم و سپس حرکات دهان و تاثیر دیالوگ را بررسی می‌کنیم. در این دوره، روش تحلیل یک رفرنس برای بازیگری را یاد می‌گیرید و نهایتا نکاتی درباره Body Mechanics و بازیگری در انیمیت سه‌بعدی را بررسی می‌کنیم. این دوره تمرین‌محور است و تکمیل تمرین‌ها تنها راه کسب مهارت در انیمیت سه‌بعدی است. 

مخاطبین دوره

این دوره برای انیماتور‌ها، هنرجویان هنرستان، دانشجویان و علاقه‌مندان به طراحی انیمیشن و سینما، طراحی گیم و صنعت تبلیغات مناسب است.

ملزومات دوره

  • نرم‌افزار Autodesk Maya (حداقل ورژن ۲۰۱۸) 
   حداقل سیستم مورد نیاز: 
   CPU: Core i5 
   RAM: 8Gb 
   Graphic Card: Intel 540

پیش نیاز دوره

  • تسلط بر نرم‌افزار Maya
  • شرکت در دوره‌ی مدل‌سازی مقدماتی با نرم‌افزار Maya پیش از شرکت در این دوره پیشنهاد می‌شود.
  • گذراندن دوره‌ی انیمیت سه‌بعدی مقدماتی

مدل آموزشی دوره

این دوره تمرین محور است و تکمیل تمرین‌ها توسط هنرجویان لازمه‌ پیشرفت در این مبحث انیمیت سه‌بعدی و درک آناتومی صورت و دست است. 

خروجی دوره

با گذراندن این دوره، شما نسبت به حرکات صورت به منظور القای احساسات کاراکتر در انیمیشن سه‌بعدی آشنایی پیدا می‌کنید. با تمرین و مطالعه، شما می‌توانید به هر کاراکتر سه‌بعدی جان ببخشید و حس و حال قصه را در حرکات نشان دهید. با این مهارت می‌توانید به صورت حرفه‌ای در استودیوهای تولید انیمیشن فعالیت کنید و یا به صورت فریلنس موشن و انیمیشن سه‌بعدی تولید کنید و یا حتی پروژه‌های شخصی خود را انیمیت کنید. 

با گذراندن دوره‌های آنلاین مدرسه اینورس، شما گواهی پایان دوره نیز دریافت می‌کنید.

اطلاعات دوره

۱۰ فصل
۸ ساعت
فصل ۱
۲ دقیقه
فصل ۲
۳۵ دقیقه
فصل ۳
۶۳ دقیقه
فصل ۴
۴۸ دقیقه
فصل ۵
۴۲ دقیقه
فصل ۶
۱۲۶ دقیقه
فصل ۷
۴۳ دقیقه
فصل ۸
۸۳ دقیقه
فصل ۹
۴ دقیقه
فصل ۱۰
۴ دقیقه

خرید های دانشجویان این دوره

نرم‌افزار Adobe Photoshop پیشرفته ۱۵ ساعت
تومان ۱,۹۹۹,۰۰۰
اجرای پروژه‌ پیشرفته در Maya ۲۵ ساعت
تومان ۱,۸۹۹,۰۰۰
انیمیت سه‌بعدی مقدماتی ۱۲ ساعت
تومان ۱,۵۹۹,۰۰۰

دوره های مرتبط

کدنویسی خلاق badge
کدنویسی خلاق
سهراب معتبر
۵
(۱)

تومان ۱,۹۹۹,۰۰۰

تومان 5,997,000

در مورد مدرس

حامد بهروزی
 • ۴ امتیاز
 • ۵۳ نظر
 • ۲ درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس

انیمیت سه‌بعدی مقدماتی badge
انیمیت سه‌بعدی مقدماتی
حامد بهروزی
۴.۵
(۵۴)

تومان ۱,۵۹۹,۰۰۰