z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

3D Animate مقدماتی

امروز کم‌تر حیطه‌ای وجود دارد که انیمیشن سه بعدی در آن ورود نکرده و کاربرد نداشته باشد. از تبلیغات و مارکتینگ گرفته تا آموزش، هنر، سرگرمی، پزشکی، سینما، بازی‌سازی، مقاصد نظامی، شبیه‌سازی، خرده‌فروشی، مهندسی و تکنولوژی، معماری و دیزاین و ... همگی از انیمیشن سه بعدی به عنوان یکی از راهکارهای پیشبرد اهداف متنوع خود بهره می‌گیرند.
4 (3 ) حامد بهروزی
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 8 فصل
  • 19 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 12 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 60 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، فارغ‌التحصیلان رشته‌های هنر علاقه‌مندان به انیمیشن و سینما، هنرجویان هنرستان‌ها، انیماتورها و هنرمندان فعال در شرکت‌های تبلیغاتی، انیمیشن و فیلمسازی و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره لازم است با نرم‌افزار Maya آشنایی مقدماتی داشته باشید.

توضیحات دوره

امروز کم‌تر حیطه‌ای وجود دارد که انیمیشن سه بعدی در آن ورود نکرده و کاربرد نداشته باشد. از تبلیغات و مارکتینگ گرفته تا آموزش، هنر، سرگرمی، پزشکی، سینما، بازی‌سازی، مقاصد نظامی، شبیه‌سازی، خرده‌فروشی، مهندسی و تکنولوژی، معماری و دیزاین و ... همگی از انیمیشن سه بعدی به عنوان یکی از راهکارهای پیشبرد اهداف متنوع خود بهره می‌گیرند. با پیشرفت فناوری و پیشرفت در تولید انیمیشن هر روز درخواست برای تولید انیمیشن حرفه‌ای افزایش می‌یابد. به همین دلیل نیاز به نیروی کارآمد و تخصصی در این حوزه روز به روز افزایش می‌یابد. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز بازار کار، دوره آنلاین مقدماتی انیمیت با نرم‌افزار Maya را طراحی کرده است.در دوره آنلاین انیمیت مقدماتی با نرم‌افزار مایا، هنرجویان مفاهیم اصلی انیمیشن که شامل 12 اصلی است که توسط  Frank Thomas and Ollie Johnstonطراحی شده را می‌آموزند. همچنین مفاهیمی همچون تحلیل Body Mechanics، اصول بازیگری و کارگردانی را در این دوره فرامی‌گیرند. . این دوره در نرم افزار مایا آموزش داده می‌شود. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از انیمیت مقدماتی در نرم‌افزار Maya می‌پردازد که هنرجو: با روش‌های تحلیل حرکت آشنا شود. 12 اصل انیمیت را بیاموزد. اصول بازیگری و آناتومی حرکتی را به خوبی فراگیرد.

اطلاعات دوره

8 فصل
12 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

انیمیشن سه‌بعدی پیشرفته 8 ساعت
تومان 749,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

حامد بهروزی
  • 3 امتیاز
  • 17 نظر
  • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس