z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

طراحی فضای خارجی ساختمان در 3ds Max

همواره به طراحی داخلی ساختمان‌ها توجه ویژه‌ای می‌شود، زیرا عقیده بر این است که افرادی که در آن ساختمان زندگی یا فعالیت شغلی دارند باید تجربه مناسبی داشته باشند. اما نکته مشخص این است که نما و ظاهر خارجی یک ساختمان اولین و موثرترین تاثیر را بر افراد خواهد داشت. بنابراین باید گفت قبل از اینکه افراد وارد ساختمان شوند تجربه آن‌ها از آن ساختمان آغاز شده است. با این توضیح توجه به مبحث Exterior Design یا همان طراحی خارجی مساله‌ای است که نباید به فراموشی سپرده شود.
وحید منتظری
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 5 فصل
  • 13 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 5 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 20 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

مخاطبان این دوره مهندسان و دانشجویان معماری، افراد شاغل در حوزه VFX، Game Design و سایر افرادی که در حیطه کاری خود به شبیه‌سازی طراحی خارجی نیاز دارند هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • گذراندن دوره‌های نرم افزار 3ds Max و پلاگین Vray یا آشنایی با این نرم‌افزارها

توضیحات دوره

همواره به طراحی داخلی ساختمان‌ها توجه ویژه‌ای می‌شود، زیرا عقیده بر این است که افرادی که در آن ساختمان زندگی یا فعالیت شغلی دارند باید تجربه مناسبی داشته باشند. اما نکته مشخص این است که نما و ظاهر خارجی یک ساختمان اولین و موثرترین تاثیر را بر افراد خواهد داشت. بنابراین باید گفت قبل از اینکه افراد وارد ساختمان شوند تجربه آن‌ها از آن ساختمان آغاز شده است. با این توضیح توجه به مبحث Exterior Design یا همان طراحی خارجی مساله‌ای است که نباید به فراموشی سپرده شود.در واقع طراحی خارجی یک ساختمان بخشی بسیار مهم از فرآیند درگیر کردن مخاطب با آن ساختمان است. نه تنها طراحی خارجی یک ساختمان افراد را برای مواجهه با درون ساختمان و ارائه تجربه‌ای از داخل ساختمان آماده می‌کند بلکه تجربه‌ای در حال حرکت و مستمر به مخاطبان ارائه می‌دهد. ارتباط و هماهنگی طراحی داخلی با طراحی خارجی تا جایی اهمیت دارد که باید در زمان طراحی این ارتباط و همبستگی مدنظر قرار بگیرد. در واقع باید به عنوان یک طراح در نظر بگیریم که آیا قرار است این دو در برابر یکدیگر باشند، یکدیگر را کامل کنند یا نمایانگر و حاکی یکدیگر باشند. بنابراین طراحی خارجی ساختمان مبحثی کاملاً تخصصی بوده و نیازمند نیروی متخصص در حوزه خود است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین طراحی خارجی ساختمان در 3ds Max را طراحی کرده است.در دوره آنلاین طراحی خارجی ساختمان در 3ds Max، هنرجویان با شبیه‌سازی فضاها و طراحی‌های خارجی معماری آشنا شده و در پیاده‌سازی آن‌ها کسب مهارت می‌کنند. همچنین یاد می‌گیرند چطور فضای خارجی یک ساختمان را مدل‌سازی کرده، جزئیات کامل و دقیقی از جمله نور و متریال به آن اضافه کرده و در نهایت یک Render با کیفیت از آن تهیه کنند. کلیه فعالیت‌های این دوره در نرم‌افزار 3ds Max و پلاگین Vray انجام می‌گیرد. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از طراحی خارجی ساختمان در 3ds Max می‌پردازد که هنرجو: به شناخت کامل از معماری و طراحی خارجی ساختمان و جزئیات مهم آن برسد. با حالت‌های مختلف نورپردازی و متریال‌سازی آشنا شود. بتواند با انجام درست Render به خروجی مناسبی برسد.

اطلاعات دوره

5 فصل
5 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی داخلی در 3ds Max 7 ساعت
تومان 699,000

در مورد مدرس

وحید منتظری
  • 1 امتیاز
  • 36 نظر
  • 5 درس

دوره های دیگر مدرس