z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

مدل‌سازی مقدماتی با نرم‌افزار 3ds Max

3ds Max نرم‌افزار گرافیک کامپیوتری برای ساخت مدل‌های سه بعدی، انیمیشن، بازی‌سازی و ... است. 3ds Max را می‌توان یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای صنعت گرافیک کامپیوتری و البته محبوب‌ترین نرم‌افزار مدل‌سازی سه بعدی دانست.
5 (8 ) وحید منتظری
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 5 فصل
  • 35 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 6 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 24 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل، فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها و افرادی که در حیطه‌های معماری، مدل‌سازی Surface، VFX، Game Design و ... قصد شروع به یادگیری دارند مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره هیچ پیش‌نیازی نداشته و تمامی افرادی که به فضای سه بعدی علاقه‌مند هستند و قصد شروع یادگیری دارند می‌توانند از این دوره کار خود را آغاز کنند.

توضیحات دوره

3ds Max نرم‌افزار گرافیک کامپیوتری برای ساخت مدل‌های سه بعدی، انیمیشن، بازی‌سازی و ... است. 3ds Max را می‌توان یکی از محبوب‌ترین نرم‌افزارهای صنعت گرافیک کامپیوتری و البته محبوب‌ترین نرم‌افزار مدل‌سازی سه بعدی دانست. این نرم‌افزار در میان توسعه‌دهندگان Game، استودیوهای تبلیغاتی، آرشیتکت‌ها و دیگر فعالان بازار کار بسیار محبوب است. تری‌دی مکس در اغلب اوقات برای مدل‌سازی کاراکتر، انیمیشن، رندر تصاویر واقع‌گرایانه از ساختمان‌ها و Objectهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما می‌توان گفت مدل‌سازی در 3ds Max از نظر سرعت و سادگی بی‌مانند است. 3ds Max مراحل مختلف انیمیشن از جمله Pre-visualization، Layout، Cameras، Modeling، Texturing، Rigging، Animation، VFX، Lighting، Rendering و ... را به خوبی پیش می‌برد. به دلیل گستردگی کاربرد و تنوع ابزارها و امکانات این نرم‌افزار، یادگیری آن نیاز به آموزش و برنامه‌ریزی دقیق دارد. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین مدل‌سازی مقدماتی با نرم‌افزار 3Ds Max را طراحی کرده است. در دوره آنلاین مدل‌سازی مقدماتی با نرم‌افزار 3ds Max مدرسه آنلاین اینورس، هنرجویان تمام کاربردهای اصلی نرم‌افزار 3ds Max و همچنین مدل‌سازی از پایه‌ترین مباحث را می‌آموزند و قادر خواهند بود مدل‌های نه چندان پیچیده را مدل‌سازی کنند. این دوره پیش‌نیاز همه دوره‌های حرفه‌ای این نرم‌افزار از جمله معماری، مدل‌سازی صنعتی و ... است. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از نرم‌افزار 3ds Max می‌پردازد که هنرجو: با Interface این نرم‌افزار آشنا شود. ابزارهای این نرم‌افزار، از پایه‌ای‌ترین تا پیچیده‌ترین آن‌ها را بشناسد. مدل‌سازی را از ابتدایی‌ترین مباحث بیاموزد.

اطلاعات دوره

5 فصل
6 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی داخلی در 3ds Max 7 ساعت
تومان 699,000
آموزش نرم افزار Cinema 4D 20 ساعت
تومان 649,000

در مورد مدرس

وحید منتظری
  • 1 امتیاز
  • 36 نظر
  • 5 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس