z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

پلاگین V-Ray در نرم‌افزار 3dsMax

فرآیند خروجی‌گیری یا همان رندرینگ یکی از مهم‌ترین بخش‌های هنر دیجیتال و سه بعدی است. بی‌شک می‌توان گفت معماران، طراحان و هنرمندان بدون وجود این فرآیند در انتقال ایده‌های خود ناموفق خواهند بود. V-ray یک پلاگین جهانی بسیار محبوب و یکی از ابزارهای رندرینگ در میان هنرمندان 3D محسوب می‌شود.
وحید منتظری
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
 • 4 فصل
 • 25 درس
 • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 6 ساعت
 • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 24 ساعت
 • متوسط
 • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

مخاطبان دوره تمامی افرادی هستند که در حیطه‌های مختلف هنر سه بعدی در حال یادگیری چگونگی ارائه اثر هستند. این مخاطبان در حوزه‌های معماری، طراحی صنعتی، تبلیغات و VFX فعالیت دارند.

نیازمندی‌های دوره

 • پیش‌نیاز این دوره، شناخت نور، متریال و حالات مختلف آن در محیط است. پیش‌نیاز دیگر نیز شناخت کافی از نرم‌افزار 3ds Max است.

توضیحات دوره

فرآیند خروجی‌گیری یا همان رندرینگ یکی از مهم‌ترین بخش‌های هنر دیجیتال و سه بعدی است. بی‌شک می‌توان گفت معماران، طراحان و هنرمندان بدون وجود این فرآیند در انتقال ایده‌های خود ناموفق خواهند بود. V-ray یک پلاگین جهانی بسیار محبوب و یکی از ابزارهای رندرینگ در میان هنرمندان 3D محسوب می‌شود. این پلاگین با بیش‌تر نرم‌افزارهای سه بعدی از جمله Max، Maya، Revit، Modo، Nuke، C4D، Houdini، Blender و ... هم‌خوانی داشته و به خوبی کار می‌کند. علاوه بر آن این پلاگین، بسیار سریع است. همچنین Library کاملی از متریال‌ها و Resourceهای مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد. نکته دیگری که این پلاگین را به گزینه‌ای فوق‌العاده برای هنرمندان 3D تبدیل می‌کند یادگیری سریع آن و همچنین واقع‌گرایانه بودن رندرهای V-ray است. تمامی این ویژگی‌های خاص، V-ray را به پلاگینی تبدیل کرده که هر هنرمند سه بعدی باید آن را بیاموزد. یادگیری این پلاگین در نرم‌افزار 3ds Max (به عنوان محبوب‌ترین نرم‌افزار مدل‌سازی سه بعدی) نیازمند برنامه‌ریزی و آموزش دقیق است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین پلاگین V-ray در 3ds Max را طراحی کرده است. در دوره آنلاین پلاگین V-ray در 3ds Max، هنرجویان پارامترها و کاربردهای کلی پلاگین V-ray در نرم‌افزار 3ds Max را آموخته تا ابزارهای حرفه‌ای‌تر و کارآمدتری برای خروجی گرفتن در اختیار داشته باشند. در این دوره هنرجویان با انواع نور، حالت‌های نورپردازی مختلف، انواع متریال و روش‌های ایجاد متریال‌های مختلف و درک بهتر ماهیت متریال‌ها، دوربین‌های مختلف و روش‌های استفاده از آن‌ها آشنا شده و در نهایت تنظیمات رندرینگ را برای رسیدن به خروجی واقعی‌تر و بهتر می‌آموزند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از پلاگین V-ray می‌پردازد که هنرجو: به شناخت درستی از این پلاگین قدرتمند برسد. پارامترها و کاربردهای کلی این پلاگین را بیاموزد. با انواع نور، حالت‌های نورپردازی مختلف، انواع متریال و روش‌های ایجاد متریال‌های مختلف و درک بهتر ماهیت متریال‌ها، دوربین‌های مختلف و روش‌های استفاده از آن‌ها آشنا شود.

اطلاعات دوره

4 فصل
6 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی داخلی در 3ds Max 7 ساعت
تومان 699,000

در مورد مدرس

وحید منتظری
 • 1 امتیاز
 • 36 نظر
 • 5 درس

دوره های دیگر مدرس