z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

زبان برنامه‌نویسی Expression در نرم‌افزار After Effects

نرم‌افزار After Effects به عنوان یکی از قدرتمندترین ابزارهای انیمیت، کامپوزیت و جلوه‌های بصری، امکانات بسیاری در اختیار طراحان گرافیک متحرک، انیماتورها و متخصصان جلوه‌های بصری قرار می‌دهد.
4.7 (3 ) ایمان یاری
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 7 فصل
  • 29 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 10 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 40 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

مخاطبان این دوره شامل کاربران حرفه‌ای After Effects، طراحان گرافیک متحرک، انیماتورها، متخصصان جلوه‌های ویژه، هنرمندان New Media و Digital Art و ... هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره لازم است هنرجویان تسلط کافی بر After Effects داشته باشند.

توضیحات دوره

نرم‌افزار After Effects به عنوان یکی از قدرتمندترین ابزارهای انیمیت، کامپوزیت و جلوه‌های بصری، امکانات بسیاری در اختیار طراحان گرافیک متحرک، انیماتورها و متخصصان جلوه‌های بصری قرار می‌دهد. با این وجود در پیشرفته‌ترین حالت نیز کاربران مجبور به استفاده از ابزارهای از پیش تعیین شده در این نرم‌افزار هستند و می‌توان گفت هنوز هم کاربران در این نرم‌افزار و ابزارهایش محدود شده‌اند. اما زبان برنامه‌نویسی Expression تمام این محدودیت‌ها را کنار زده و علاوه بر ایجاد قابلیت‌های ویژه و خاص که دست کاربر را برای خلاقیت بی‌انتها باز می‌کند، در بسیاری از موارد سرعت و دقت اجرای پروژه‌های خاص و ویژه را به شدت افزایش می‌دهد.توان ویژه کار با زبان برنامه‌نویسی Expression یک قابلیت بسیار ویژه و در واقع در کلاس جهانی است. تا امروز یکی از فاصله‌های اصلی موجود میان کاربری پیشرفته نرم‌افزار AE در ایران با سطح جهانی در توانایی کار با زبان برنامه‌نویسی AE یعنی Expression بوده است. بنابراین هر فردی که بخواهد در After Effects به سطحی جهانی برسد و بتواند پروژه‌هایی ویژه‌تر انجام دهد لازم است در کدنویسی در Expression کسب مهارت کند.مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین زبان برنامه‌نویسی Expression در نرم‌افزار After Effects را طراحی کرده است.در دوره آنلاین زبان برنامه‌نویسی Expression در نرم‌افزار After Effects، هنرجویان نحوه برنامه‌نویسی در افترافکتز را با استفاده از مثال‌های متعدد آموخته و به صورت پیشرفته به کدنویسی با زبان برنامه‌نویسی Expression می‌پردازند و می‌توانند محدودیت‌های کار در After Effects را کنار زده و به سطحی جهانی برسند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از زبان برنامه‌نویسی Expression در نرم‌افزار After Effects می‌پردازد که هنرجو: به دید سیستماتیک و ذهنیت برنامه‌نویسی در نرم‌افزار After Effects برسد. ساختار زبان برنامه‌نویسی اختصاصی نرم‌افزار AE را درک کند. شیوه کدنویسی و کارکرد کدها در AE را به خوبی یاد بگیرد. به عنوان کاربر حرفه‌ای AE با دنیایی متفاوت، هیجان‌انگیز و فوق پیشرفته آشنا شود.

اطلاعات دوره

7 فصل
10 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

Body Mechanics در انیمیشن دو بعدی 13 ساعت
تومان 749,000
Motion Design 8 ساعت
تومان 649,000

در مورد مدرس

ایمان یاری
  • 4 امتیاز
  • 32 نظر
  • 3 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس