z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

طراحی Pattern برای پارچه

طراحی Pattern شاخه‌ای از دیزاین است که امروزه در حیطه‌های مختلف از جمله معماری، طراحی پارچه و لباس، گرافیک، طراحی صنعتی و ... کاربرد گسترده‌ای دارد. به خصوص که به دلیل افزایش قیمت‌ها و کاهش واردات در بخش‌های مختلف نیاز به طراحی پترن بیش از پیش احساس شده است.
مسعود جزنی
فارسی

649,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 7 فصل
  • 21 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 11 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 55 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین دوره

افرادی که می‌خواهند در حوزه فشن و طراحی لباس نوآوری ایجاد کنند و همچنین افربادی که حیطه‌ی کاری خودشان به طراحی پترن نیاز دارند.

پیش نیاز دوره

  • برای شرکت در این دوره، هنرجو باید توانایی کار با نرم‌افزارهای فوتوشاپ و ایلوستریتور داشته باشد و همچنین به صورت مقدماتی دانش طراحی دستی داشته باشد.

توضیحات دوره

طراحی Pattern شاخه‌ای از دیزاین است که امروزه در حیطه‌های مختلف از جمله معماری، طراحی پارچه و لباس، گرافیک، طراحی صنعتی و ... کاربرد گسترده‌ای دارد. به خصوص که به دلیل افزایش قیمت‌ها و کاهش واردات در بخش‌های مختلف نیاز به طراحی پترن بیش از پیش احساس شده است. بنابراین نیاز به نیروی متخصص در این حوزه با افزایشی چشمگیر روبه‌رو است. فعالیت در این حوزه به دو بخش اجراکاری پترن و همین‌طور نوآوری در طراحی پترن تقسیم می‌شود که به‌کارگیری خلاقیت در طراحی پترن نیاز به آموزش حرفه‌ای و برنامه‌ریزی شده دارد. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر داشتن این نیاز دوره آنلاین طراحی Pattern برای پارچه را طراحی کرده است.در دوره آنلاین طراحی Pattern برای پارچه، هنرجویان یاد می‌گیرند خود را به تکنیک‌هایی که در آن‌ها مهارت دارند محدود نکنند و بتوانند نقش‌های جدید خلق کرده و از طریق آن‌ها به پترن‌های جدید برسند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

اطلاعات دوره

7 فصل
11 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

مسعود جزنی
  • 22 نظر
  • 1 درس

دوره های دیگر مدرس