z
ورود عضویت

Visual Development Art

برای تولید یک انیمیشن، گیم یا فیلم خوب و به یادماندنی، باید صدها عنصر مختلف در کنار هم به درستی بنشینند. در واقع می‌بایست همه اجزای یک دنیا با هم دیگر منطبق باشند. در غیر این صورت دنیای یک انیمیشن یا گیم باورپذیر نیست. فضا، پالت رنگی، نور، ظاهر کاراکترها، لباس‌ها و وسیله‌ها همه باید از یک جنس باشند و قصه و ماجرا را معرفی کنند. نقل موثر یک قصه به مخاطب انیمیشن یا گیم تنها در حالتی اتفاق می‌افتد که فضای انیمیشن با داستان منطبق باشد. فرایند طراحی Visual Development دو بخش اصلی دارد، در بخش اول هنرمند با تحقیق و پیدا کردن رفرنس، دنیایی مناسب داستان انیمیشن یا گیم طراحی می‌کند. در مرحله دوم، هنرمند این دنیا را ترسیم می‌کند. در واقع هنرمند با تکنیک‌‌های مختلف ذهنیت خود را به تصویر می‌کشد. وظیفه یک Visual Development Artist طراحی بصری دنیای یک انیمیشن یا گیم است. تعیین بزرگ‌ترین عناصر بصری مثل فضاسازی و کوچک‌ترین جزئیات مثل شکل‌ها به عهده Visual Development Artist است. هنرمندان این حیطه با درک مبانی رنگ و فرم و نیازهای یک قصه، دنیایی باورپذیر و یکدست طراحی می‌کنند.

۴.۲ (۷ ) رسول احمدی
فارسی
سطح: آشنایی

تومان 799,000 999,000
تاریخ پایان : 3 روز

افزودن به سبد خرید
این دوره شامل
 • ۱۰ فصل
 • ۱۰ درس
 • مدت زمان ویدیوی آموزشی: ۸ ساعت
 • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: ٣۲ ساعت
 • سطح: آشنایی
 • گواهی پایان دوره

توضیحات دوره

در دوره‌ آنلاین «Visual Development Art» مدرسه‌ اینورس، شما با مبانی این هنر و مراحل پیش از تولید یک انیمیشن یا گیم آشنا می‌شوید. در این دوره، شما ابزار مختلف معرفی قصه و شخصیت مثل نور، رنگ و فرم را شناسایی می‌کنید و نحوه استفاده از آن‌ها را یاد می‌گیرید. شما با تاثیر اشکال، پالت رنگی، نورپردازی، فضا و جایگاه دوربین در نقل روایت آشنا شده و نحوه درست تنظیم این عناصر را یاد می‌گیرید این دوره وجه‌های مختلف تولید انیمیشن و گیم را به شما معرفی می‌کند و در انتخاب مسیر حرفه‌ای‌تان بسیار کاربردی است.

مخاطبین دوره

این دوره برای علاقه‌مندان و فعالان حیطه‌های انیمیشن، گیم و تصویرسازی مناسب است. این دوره با معرفی وجه‌های مختلف Visual Development Art در انتخاب مسیر حرفه‌تان کاربردی است. 

ملزومات دوره

  • نرم‌افزار Adobe Photoshop
  • نرم‌افزار Corel Painter
  • نرم‌افزار ArtRage
  • نرم‌افزار Procreate

پیش نیاز دوره

  تسلط در طراحی و نقاشی دیجیتال یا گذران دوره‌ نقاشی دیجیتال 

مدل آموزشی دوره

این دوره تمرین محور است و تکمیل تمرین هر فصل توسط هنرجو لازمه درک مبحث است. در این دوره برای هر مبحث Visual Development Art یک تمرین در نظر گرفته شده و موضوع آن به اختیار هنرجو است. شما می‌توانید برای هر تمرین‌ موضوع جداگانه‌ای انتخاب کنید و یا یک پروژه کلی را جلو ببرید. 

خروجی دوره

با گذراندن این دوره شما با علایق و مسیر حرفه‌ای خود آشنا شده و می‌توانید در دوره‌های دیگری در حیطه‌ انیمیشن، طراحی کاراکتر و استوری برد نیز شرکت کنید و به صورت حرفه‌ای وارد صنعت انیمیشن شوید. اگر شما به صنعت انیمیشن علاقه دارید، اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید و کدام حیطه تخصصی را انتخاب کنید، این دوره به شما کمک می‌کند.

 با گذراندن دوره‌های آنلاین مدرسه اینورس، هنرجویان گواهی پایان دوره دریافت می‌کنند. 
 

اطلاعات دوره

۱۰ فصل
۸ ساعت
فصل ۱
۵٣ دقیقه
فصل ۲
۶٣ دقیقه
فصل ٣
۶۸ دقیقه
فصل ۴
۴۱ دقیقه
فصل ۵
۵۶ دقیقه
فصل ۶
۴٣ دقیقه
فصل ۷
۴۲ دقیقه
فصل ۸
۵۵ دقیقه
فصل ۹
۴٣ دقیقه
فصل ۱۰
٣۱ دقیقه

خرید های دانشجویان این دوره

مبانی انیمیت دوبعدی ۹ ساعت
تومان ۷۴۹,۰۰۰ ۹۹۹,۰۰۰

دوره های مرتبط

دوره جامع طراحی بسته‌بندی badge
دوره جامع طراحی بسته‌بندی
مصطفی سیدابراهیمی
۴.۵
(۷)

تومان ۷۹۹,۰۰۰ ۱,۰۴۹,۰۰۰

عکاسی مواد غذایی badge
عکاسی مواد غذایی
کوشا کیوان خواه
٣.۸
(۹)

تومان ۸۴۹,۰۰۰ ۹۹۹,۰۰۰

آشنایی با طراحی لوگوتایپ badge
آشنایی با طراحی لوگوتایپ
مازیار علی یاری
۴.۶
(۵)

تومان ۷۴۹,۰۰۰ ۹۴۹,۰۰۰

تومان 2,997,000

در مورد مدرس

رسول احمدی
 • ۴ امتیاز
 • ۱ نظر
 • ۱ درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس

Visual Development Art badge
Visual Development Art
رسول احمدی
۴.۶
(۵)

تومان ۷۹۹,۰۰۰ ۹۹۹,۰۰۰