z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

دوره جامع Adobe InDesign

Adobe InDesign متداول‌ترین نرم‌افزار برای ایجاد متریال‌های گرافیکی است که تعداد صفحات بالایی دارند؛ بروشور، مجله، روزنامه، کتاب و ... را می‌توان مهم‌ترین این اسناد دانست.
3.4 (24 ) آرش روشنگر
فارسی

649,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 9 فصل
  • 38 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 10 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 35 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

علاقه‌مندان به چاپ و صفحه‌بندی، طراحان شرکت‌های تبلیغاتی، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان، دانشگاه‌ها و هنرجویان هنرستان‌ها و روزنامه‌نگاران، تایپیست‌ها و فعالان صنعت چاپ

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره پیش نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

Adobe InDesign متداول‌ترین نرم‌افزار برای ایجاد متریال‌های گرافیکی است که تعداد صفحات بالایی دارند؛ بروشور، مجله، روزنامه، کتاب و ... را می‌توان مهم‌ترین این اسناد دانست. با این نرم‌افزار همچنین می‌توان بیزنس کارت، استیکر، کارت پستال، کمیک و انواع و اقسام دیگر متریال‎های ارتباط تصویری را ایجاد کرد. ایندیزاین به عنوان نرم‌افزار استاندارد صنعت چاپ، برای نسخه‌های آنلاین و چاپی به خوبی خروجی می‌دهد. در این دوره نحوه استفاده درست از این نرم‌افزار را آموخته و می‌توانید خروجی‌های مناسبی برای چاپ آماده کنید. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. این دوره به آموزه‌هایی از حوزه نشر و چاپ می‌پردازد که هنرجو بتواند: ظرف مدت یک ساعت یک کتاب را صفحه‌بندی کند. با اصول صفحه‌آرایی آشنا شده و یک مجله یا روزنامه را طراحی و صفحه‌آرایی کند. یک سفارش مجله، روزنامه و یا کتاب را با توجه به انتظارات مشتری، دقیق به لحاظ مالی برآورد هزینه کند. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن این دوره می‌توانید خروجی‌های قابل قبولی از ایندیزاین گرفته و با روند کار از مرحله طراحی تا چاپ آشنا شوید. همچنین می‌توانید پروژه‌هایی ساده اما خلاقانه را در ایندیزاین طراحی کنید. 

اطلاعات دوره

9 فصل
10 ساعت
فصل 1
09:56
فصل 2
24:06
فصل 3
28:16
فصل 4
19:01
فصل 5
50:52
فصل 6
37:32
فصل 7
25:50
فصل 8
09:46
فصل 9
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

در مورد مدرس

آرش روشنگر
  • 3 امتیاز
  • 24 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس