z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

طراحی کاراکتر پیشرفته

کاراکتر مهم‌ترین بخش هر داستانی است و با وجود آن قصه‌ها معنا پیدا می‌کنند. اما یک طراح کاراکتر حرفه‌ای چطور از مهارت‌های خود برای اجرای یک پروژه کامل استفاده می‌کند؟
محمد خیراندیش
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 6 فصل
  • 16 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 11 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 44 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

طراحان کاراکترهای انیمیشن، انیماتورها، مدل‌سازها، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های انیمیشن و طراحان در شرکت‌های تبلیغاتی مخاطبین این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • • آشنایی با طراحی کاراکتر مقدماتی و طراحی کاراکتر حجمی، حسی و همین‌طور طراحی کاراکتر حیوانات برای تسریع در روند آموزش این دوره، مفید خواهد بود.

توضیحات دوره

شرط لازم برای خلق یک کاراکتر داشتن مهارت طراحی است اما برای یک طراح کاراکتر حرفه‌ای این کافی نیست. یک طراح کاراکتر حرفه‌ای باید بداند چطور شخصیت‌های فیلم‌نامه را بازیابی کند و با عوامل مختلف پروژه مثل کارگردان و انیماتور به تعامل برسد. برطرف کردن نیازهای بخش‌های مختلف پروژه و چگونگی ارائه شیت‌های مختلف برای پیشبرد پروژه از دیگر ملزومات یک طراحی کاراکتر حرفه‌ای است. یک طراح کاراکتر حرفه‌ای در بازار کار، علاوه بر تسلط بر مهارت طراحی، باید بداند چطور در Pipeline کار کند و چطور Model Sheet و Scale sheet کاراکتر و همین‌طور Production Design آن را به درستی ترسیم و اجرا کند. مدرسه آنلاین اینورس این دوره را ارائه کرده تا علاقه‌مندان به طراحی کاراکتر، مهارت‌های خود را ارتقا دهند و بتوانند به عنوان یک طراح کاراکتر حرفه‌ای مسیر خود را برای ورود به بازار کار هموار کنند و با اجرای یک پروژه از صفر تا صد، یک Portfolio  استاندارد برای خود تهیه کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 12 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

هنرجویان با گذراندن دوره «طراحی کاراکتر پیشرفته» با تمامی ابعاد طراحی حرفه‌ای کاراکتر آشنا می‌شوند و می‌توانند یک پروژه طراحی کاراکتر را از ابتدا تا انتها به صورت حرفه‌ای طراحی و اجرا کنند. همچنین نحوه رنگ‌آمیزی صحیح کاراکتر، ترسیم حالت‌های مختلف صورت کاراکتر، نحوه بازیابی کاراکتر در فیلم‌نامه، چگونگی کار کردن در Pipeline، ارائه شیت‌های مختلف طراحی کاراکتر و ... از دیگر مواردی است که هنرجویان در این دوره فرا می‌گیرند. 

اطلاعات دوره

6 فصل
11 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

بازیگری در انیمیت دو بعدی 10 ساعت
تومان 749,000
طراحی آکادمیک 22 ساعت
تومان 849,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

محمد خیراندیش
  • 2 امتیاز
  • 94 نظر
  • 6 درس

دوره های دیگر مدرس