z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

آموزش نرم‌افزار Adobe After Effects مقدماتی

نرم‌افزار After Effects Adobeقدرت زیادی در زمینه‌های مختلف Motion Pictures دارد. برای تولید Motion Graphics، Visual Effects،Compositing و Post-production فیلم‌های سینمایی و هر تولید ویدئویی دیگر این نرم‌افزار یک راه‌حل فوق‌العاده محسوب می‌شود.
4.8 (99 ) امیرحسام میرصادقی
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 9 فصل
  • 38 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 8 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 32 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های انیمیشن، موشن‌گرافیک، هنرجویان هنرستان‌ها، طراحان و انیماتورهای شاغل در شرکت‌های تبلیغاتی

نیازمندی‌های دوره

  • آشنایی با نرم‌افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ و ایلاستریتور

توضیحات دوره

نرم‌افزار After Effects  Adobeقدرت زیادی در زمینه‌های مختلف Motion Pictures دارد. برای تولید Motion Graphics، Visual Effects،Compositing  و Post-production فیلم‌های سینمایی و هر تولید ویدئویی دیگر این نرم‌افزار یک راه‌حل فوق‌العاده محسوب می‌شود. اغلب افرادی که وارد این دوره می‌شوند شیفته جادوی ویدیو هستند. این در حالی است که این نرم‌افزار کمک بزرگی در رسیدن به تمام جذابیت‌های تصاویر متحرک می‌کند. در این دوره هنرجویان تمامی اطلاعات لازم برای رسیدن به خروجی‌های باکیفیت در After Effects را می‌آموزند. این دوره به آموزه‌هایی از After Effects در حوزه موشن‌گرافیک می‌پردازد که دانشجو:امکانات و ویژگی‌های نرم‌افزار After Effects را به خوبی مورد استفاده قرار دهد. تنها یک نرم‌افزار را یاد نگرفته، بلکه بتواند در کمترین زمان ممکن، در حوزه‌های مختلف ویدیویی از آن استفاده حرفه‌ای کند. به خروجی قابل توجهی دست پیدا کنند که علاوه بر به وجود آمدن رزومه مناسبی برای هنرجو، بتوانند با مراحل یک پروژه استاندارد آشنا شوند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی، طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن این دوره هنرجویان می‌توانند آرام آرام به بازار کار وارد شده و رزومه‌ و Portfolio مناسبی برای خود تهیه کنند و پس از مدتی در پروژه‌های بزرگ‌تری شروع به کار کنند.

اطلاعات دوره

9 فصل
8 ساعت
فصل 1
03:55
فصل 2
14:13
فصل 3
50:57
فصل 4
27:44
فصل 5
48:52
فصل 6
34:33
فصل 7
32:39
فصل 8
46:11
فصل 9
18:09

خرید های دانشجویان این دوره

در مورد مدرس

امیرحسام میرصادقی
  • 4 امتیاز
  • 420 نظر
  • 7 درس

امتیاز دانشجوها