z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

نرم‌افزار Adobe After Effect پیشرفته

در دنیای هنرهای دیجیتال معدود نرم‌افزارهایی هستند که به اندازه نرم‌افزار After Effects Adobe کاربرد داشته باشند. چنین کاربرد گسترده و وجود ابزارهای گوناگون باعث شده که شناخت همه ابزارها و تسلط در کار با ویژگی‌های مختلف آن برای افرادی که به تازگی با این نرم‌افزار آشنا شده‌اند آسان نباشد.
4.9 (25 ) امیرحسام میرصادقی
فارسی

749,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 11 فصل
  • 46 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 12 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 48 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، فارغ التحصیلان رشته‌های انیمیشن، موشن‌گرافیک، هنرجویان هنرستان‌ها، طراحان و انیماتورها در شرکت‌های تبلیغاتی و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • گذراندن دوره Adobe After Effect مقدماتی

توضیحات دوره

در دنیای هنرهای دیجیتال معدود نرم‌افزارهایی هستند که به اندازه نرم‌افزار After Effects Adobe کاربرد داشته باشند. چنین کاربرد گسترده و وجود ابزارهای گوناگون باعث شده که شناخت همه ابزارها و تسلط در کار با ویژگی‌های مختلف آن برای افرادی که به تازگی با این نرم‌افزار آشنا شده‌اند آسان نباشد. به طور کلی نرم‌افزار افترافکتز در موشن‌گرافیک، جلوه‌های بصری، کامپوزیشن و ... کاربرد دارد. در دوره مقدماتی به مباحث مختلفی از افترافکتز پرداخته شد اما برای تسلط بر بخش‌های موشن‌گرافیک، انیمیشن، VFX و برخی مباحث دیگر نیاز به دوره‌ای دیگر و یادگیری نکات مرتبط با آن دوره است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز دوره پیشرفته نرم‌افزار After Effects را طراحی کرده است.در دوره آنلاین آموزش پیشرفته نرم‌افزار After Effects در دوره آنلاین تصویرسازی (دیجیتال پینتینگ پیشرفته)، هنرجو با اصول درک متن، دکوپاژ تصویرسازانه، شخصی‌سازی طراحی کاراکتر و تکنیک‌های رنگ‌پردازی و Color key دیجیتال آشنا می‌شود تا بتواند به بهترین شکل ممکن به شرکت‌های سفارش‌دهنده پاسخ دهد و مخاطبان را به صورت حداکثری جذب کند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. ضمناً مدرک هر دوره تنها پس از گذراندن موفق تمامی تمرین‌ها و تائید مدرس در دسترس خواهد بود. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از نرم‌افزار افترافکتز می‌پردازد که هنرجو: اصول متن و دکوپاژ تصویرسازانه را درک کند. با تکنیک‌های رنگ‌پردازی و Color Key آشنا شود. طراحی کاراکتر را شخصی‌سازی کند.

اطلاعات دوره

11 فصل
12 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00
فصل 9
00:00
فصل 10
00:00
فصل 11
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

در مورد مدرس

امیرحسام میرصادقی
  • 4 امتیاز
  • 420 نظر
  • 7 درس

امتیاز دانشجوها