z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

طراحی کاراکتر حیوانات

در دوره طراحی کاراکتر حیوانات مدرسه اینورس، هنرجویان می‌آموزند چگونه برای انیمیشن، تصویرسازی کتب کودک، Comic Book و ... طراحی کاراکتر حیوانی را انجام دهند. علاوه بر این با درک طبقه‌بندی و تقسیم‌بندی حیوانات می‌آموزند، با توجه به طبقه حیوانات، نیازهای آنان را شناخته و به خوبی آن را در طراحی کاراکتر حیوانات به اجرا بگذارند.
3.8 (3 ) محمد خیراندیش
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 8 فصل
  • 20 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 10 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 50 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، فارغ‌التحصیلان رشته‌های تصویرسازی، گرافیک، نقاشی، انیمیشن، علاقه‌مندان به طراحی کاراکتر، انیمیشن، گرافیک و بازی‌سازی، هنرجویان هنرستان‌ها و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره لازم است هنرجویان مهارت طراحی داشته باشند. همچنین اگر هنرجویان دوره‌های طراحی کاراکتر حجمی و حسی را گذرانده باشند در این دوره موفق‌تر خواهند بود.

توضیحات دوره

برای اینکه یک طراح کاراکتر کامل و موفق باشیم باید در طراحی کاراکتر حیوانات هم مهارت کافی داشته باشیم. زیرا طراحی کاراکتر حیوانات بدون شک یکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحی کاراکتر است. و حتی در رسیدن به یک کاراکتر انسانی مناسب هم نیاز است در طراحی کاراکتر حیوانات تبحر داشته باشیم. بنابراین به هیچ عنوان نمی‌توان طراحی کاراکتر حیوانات را از طراحی کاراکتر انسان جدا دانست و باید گفت دریافت سفارشات در این حیطه مستلزم مهارت بالا در هر دوی این موضوعات است. مدرسه اینورس با در نظر گرفتن اهمیت این موضوع در بازار کار دوره آنلاین طراحی کاراکتر حیوانات را طراحی کرده است. در دوره طراحی کاراکتر حیوانات مدرسه اینورس، هنرجویان می‌آموزند چگونه برای انیمیشن، تصویرسازی کتب کودک، Comic Book و ... طراحی کاراکتر حیوانی را انجام دهند. علاوه بر این با درک طبقه‌بندی و تقسیم‌بندی حیوانات می‌آموزند، با توجه به طبقه حیوانات، نیازهای آنان را شناخته و به خوبی آن را در طراحی کاراکتر حیوانات به اجرا بگذارند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین طراحی کاراکتر حیوانات مدرسه اینورس، هنرجویان می‌تواند حیوانات را از فرم رئال تا فانتزی، از فرم حیوانی تا انسانی و ... با تسلط کامل طراحی کند. همچنین هنرجو می‌آموزد چطور حیوانات را با توجه به طبقه‌بندی‌شان به صورت ذهنی طراحی کرده یا حتی حیواناتی خیالی خلق کرده یا حیوانات را با هم تلفیق کند.

اطلاعات دوره

8 فصل
10 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

بازیگری در انیمیت دو بعدی 10 ساعت
تومان 749,000
روایتگری بصری 12 ساعت
تومان 599,000
طراحی آکادمیک 22 ساعت
تومان 849,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

محمد خیراندیش
  • 4 امتیاز
  • 94 نظر
  • 6 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس