عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

Composite انیمیشن در After Effects

در دوره آنلاین Composite انیمیشن در After Effects مدرسه اینورس، هنرجویان می‌آموزند که چگونه انیمیشن خود را از یک انیمیشن معمولی و خام به یک انیمیشن پخته و زیبا تبدیل کنند.
3 (1 ) امیرحسام میرصادقی
فارسی

549,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 13 فصل
  • 48 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 13 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 52 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

علاقه‌مندان به Composite، افراد شاغل در حوزه موشن گرافیک و انیمیشن، علاقه‌مندان به موشن گرافیک دو بعدی، انیماتورها، دانشجویان، هنرجویان و فارغ‌التحصیلان این رشته و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • شرکت در این دوره هیچ‌گونه پیش‌نیازی ندارد، اما اگر مخاطبان دانش بصری ابتدایی داشته باشند، موفق‌تر خواهند بود.

توضیحات دوره

همیشه شنیده‌ایم که جلوه بصری موفق است که قادر به تشخیص و تفکیک آن از پس‌زمینه و تصویر اصلی نباشیم. برای رسیدن به چنین خروجی، یکی از مهم‌ترین و کلیدی‌ترین مهارت‌ها به‌کارگیری تکنیک Compositing است. Compositing فرآیند و تکنیک ترکیب کردن المان‌های مصور و تبدیل آن‌ها به یک تصویر است. مهم‌ترین نکته در این تکنیک به وجود آوردن خروجی است که توهم و حس طبیعی بودن را به بیننده القا کند. اما کسب چنین توانایی بدون آموزش دقیق و برنامه‌ریزی شده ممکن نیست. امروز با توجه به نیاز روزافزون کسب و کارها به انیمیشن باکیفیت، نیاز به کارگردانان انیمیشن مسلط به Composite و Compositorهای حرفه‌ای به شدت احساس می‌شود. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز بازار کار دوره آنلاین Composite انیمیشن در After Effects را طراحی کرده است.در دوره آنلاین Composite انیمیشن در After Effects مدرسه اینورس، هنرجویان می‌آموزند که چگونه انیمیشن خود را از یک انیمیشن معمولی و خام به یک انیمیشن پخته و زیبا تبدیل کنند. در این دوره کار با یادگیری مبانی After Effects آغاز می‌شود و در ادامه به مباحثی چون Animate در After Effects، Masking در After Effects، Track Matte، ایجاد بافت و استایل، مباحث 3D، سیستم‌ها و تکنیک‌های حرکت دوربین، انواع گذاشتن دوربین، Camera Mapping، Effectهای پرکاربرد در After Effects، پلاگین Trapcode Particular برای ایجاد Effectهای ذره‌ای، انجام یک پروژه بلند و یک پروژه کوتاه از ابتدا تا انتها و ... پرداخته می‌شود. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین Composite انیمیشن در After Effects مدرسه اینورس، هنرجویان با کسب مهارت در Composite انیمیشن، می‌توانند کار Composite انیمیشن‌های 2D، موشن گرافیک‌ها، موزیک‌ ویدئوها، ویدئوآرت‌ها، انیمیشن‌های تبلیغاتی، انیمیشن‌های داستانی کوتاه و بلند، Motion Comic و ... را انجام داده و خروجی‌های باکیفیتی ارائه دهند. همچنین می‌توانند با تمرین و ممارست بیش‌تر در این حیطه وارد بازار کار شده و در تیم‌های انیمیشن، پروژه‌های تبلیغاتی و ... فعالیت کنند.

اطلاعات دوره

13 فصل
13 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00
فصل 9
00:00
فصل 10
00:00
فصل 11
00:00
فصل 12
00:00
فصل 13
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

مبانی ترکیب‌بندی بصری 6 ساعت
تومان 449,000
تصویرسازی بصری 10 ساعت
تومان 599,000

در مورد مدرس

امیرحسام میرصادقی
  • 3 امتیاز
  • 339 نظر
  • 7 درس

امتیاز دانشجوها