عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

مبانی هنرهای تجسمی (فرم و رنگ)

هنرهای تجسمی انواع و اقسام هنر اعم از نقاشی، طراحی، چاپ، مجسمه‌سازی، دیزاین، عکاسی، فیلم‌سازی و ... را شامل می‌شود.
3 (36 ) شیلا کلامیان
فارسی

399,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 2 فصل
  • 26 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 2 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 8 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

تمامی علاقه‌مندان به هنرهای بصری اعم از رشته‌های تحصیلی مرتبط و غیرمرتبط، در تمامی مقاطع تحصیلی جزو مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره پیش‌نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

هنرهای تجسمی انواع و اقسام هنر اعم از نقاشی، طراحی، چاپ، مجسمه‌سازی، دیزاین، عکاسی، فیلم‌سازی و ... را در بر می‌گیرد. اولین قدم و الفبای ورود و فعالیت در این حیطه‌ها و سایر حیطه‌های هنرهای دیجیتال و غیردیجیتال کسب مهارت در مبانی هنرهای تجسمی است. هنرهای تجسمی به هنرمند کمک می‌کند تا توانایی تفکر خلاقانه پیدا کند، مهارت‌های ذهنی و تجسمی او بهبود یابد، به درک درستی از هنر برسد و در نهایت بتواند ایده‌ها، احساسات و پیام‌های هنری را تجربه کرده و به خوبی در کارهای هنری به کار گیرد. دوره «مبانی هنرهای تجسمی (فرم و رنگ)» به آموزش مبانی فرم و رنگ می‌پردازد. در این دوره قواعد، قوانین و چگونگی ارتباطات بین عناصر و کیفیت‌های بصری و رنگی مختلف مورد بحث قرار گرفته و با کمک تصاویر و تمرین‌های در نظر گرفته شده، درک هرچه بهتر از این مباحث حاصل می‌شود. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. این دوره به آموزه‌هایی از هنرهای بصری می‌پردازد که هنرجو بتواند: توانایی در ایجاد ترکیب‌بندی مناسب از منظر هنرهای بصری، توانایی در ایجاد ساختار فرمی و رنگی مورد نظر، توانایی در خلق تصویر با بیان شخصی، توانایی در خلق و تبدیل ایده، مفهوم و موضوع به تصویر. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

هنرجو با کسب مهارت در ترکیب‌بندی، پلان‌بندی، فضاسازی، تناسب، تعادل و همین‌طور اصول و قواعد چگونگی استفاده از فرم و رنگ، می‌تواند به خلق تصویر با معیارهای هنر معاصر بپردازد. خروجی دوره غالباً به صورت تصویر دوبعدی است و هنرجو با گذراندن دوره به امکانات بیانی برای بیان مفاهیم موردنظر خود دست پیدا می‌کند.

اطلاعات دوره

2 فصل
2 ساعت
فصل 1
51:45
فصل 2
26:05

خرید های دانشجویان این دوره

خلاقیت 4 ساعت
تومان 599,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

شیلا کلامیان
  • 2 امتیاز
  • 40 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس