z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

خلاقیت بصری با رویکرد تصویرسازی

انسان از دیرباز جهت کشف و کاوش دنیای خود مشغول به تصویرسازی بوده است. چرا که تصویر مهم‌ترین راه ارتباط بین انسان‌هاست و به وسیله آن می‌توان معانی بسیاری را در یک قالب ارائه نمود. کودکان از ابتدای زندگی به کمک تصویرسازی، خود و جهان اطراف خود را تعریف می‌کنند. اما با گذر زمان، رشد قدرت ترسیم برای برخی کاری بدیهی و آسان باقی مانده و برای عده‌ای دیگر به امری ناممکن تبدیل می شود. برای تقویت این غریزه باید اول از همه این سوال را از خودمان بپرسیم که این کار به چه درد ما می‌خورد؟
4 (20 ) آرین حسنوندی
فارسی

649,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 3 فصل
  • 15 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 8 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 40 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین دوره

نوجوانان علاقه‌مند به هنرهای تجسمی، هنرجویان نقاشی و تصویرسازی، افرادی که به نظرشان تصویرسازی کاری دشوار است و ... مخاطبان این دوره هستند.

پیش نیاز دوره

  • این دوره پیش نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

انسان از دیرباز جهت کشف و کاوش دنیای خود مشغول به تصویرسازی بوده است. چرا که تصویر مهم‌ترین راه ارتباط بین انسان‌هاست و به وسیله آن می‌توان معانی بسیاری را در یک قالب ارائه نمود. کودکان از ابتدای زندگی به کمک تصویرسازی، خود و جهان اطراف خود را تعریف می‌کنند. اما با گذر زمان، رشد قدرت ترسیم برای برخی کاری بدیهی و آسان باقی مانده و برای عده‌ای دیگر به امری ناممکن تبدیل می شود. برای تقویت این غریزه باید اول از همه این سوال را از خودمان بپرسیم که این کار به چه درد ما می‌خورد؟ تصویرسازی در دنیای امروز جایگاهی بسیار مهم دارد و در حیطه‌های متعددی همچون کتاب، انیمیشن، بازی، تبلیغات و ... شاخه‌های شغلی بسیاری را دربرمی‌گیرد. جدا از حرفه‌های کاری، دانش تصویرسازی و نقاشی در زندگی شخصی منجر به افزایش خلاقیت و حافظه بصری شده و شیوه‌ای بسیار مناسب برای بروز احساسات و تجسم رویاهایمان است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین تصویرسازی با رویکرد خلاقیت بصری را طراحی کرده است. در دوره تصویرسازی با رویکرد خلاقیت بصری، هنرجو با مفاهیم اولیه مشاهده‌گری, مبانی بصری و راهکارهای خلق تصویر آشنا می‌شود. مهمترین دستاورد این دوره فراگیری توانایی ترسیم به صورت ذهنی است که در واقع دریچه‌ای است به دنیای وسیع هنرهای تجسمی. این فرآیند در 2 مرحله انجام می‌گیرد: مشاهده (Observation) و آفرینش (Creation). در این دوره هنرجو روش‌های آنالیز و تقویت دیدن را آموخته و در مبانی هنرهای تجسمی، شناخت فرم و ساختار، طراحی شخصیت، فضاسازی و ... کسب مهارت می‌کند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

اطلاعات دوره

3 فصل
8 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی حسی کاراکتر 10 ساعت
تومان 699,000
طراحی حجمی کاراکتر 8 ساعت
تومان 699,000
Stop Motion 12 ساعت
تومان 949,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

آرین حسنوندی
  • 3 امتیاز
  • 19 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس