z
عضویت

آشنایی با تصویرسازی

یکی از خلاق‌ترین مدیوم‌های هنری و لذت‌بخش‌ترین انواع خلق هنر، تصویرسازی است. تصویرسازها می‌توانند دنیای ذهنی خود و مفاهیم انتزاعی را از طریق تصویر به اشتراک بگذراند. لازمه‌ خلق تصاویر ذهنی و شروع فرایند تصویرسازی، آشنایی با مبانی تصویر و نحوه‌ تحلیل آن است. تصویرسازان با دیدن تعداد بالایی تصویر و آنالیز‌ آن‌ها منابع ذهن خود را برای خلق تصویر زیاد می‌کنند.

۴.۱ (۲۴۴ ) آرین حسنوندی
فارسی
سطح: آشنایی

۱,۳۹۹,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید
این دوره شامل
 • ۳ فصل
 • ۱۵ درس
 • مدت زمان ویدیوی آموزشی: ۸ ساعت
 • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: ۴۰ ساعت
 • سطح: آشنایی
 • گواهی پایان دوره

توضیحات دوره

در دوره‌ آنلاین «آشنایی با تصویرسازی» مدرسه‌ اینورس، شما با مبانی و اصول خلق تصویر آشنا می‌شوید. ابتدا، مبحث «مشاهده» را بررسی می‌کنیم و شما با فرم‌های اصلی و الفبای بصری آشنا می‌شوید. سپس، فرم‌های طبیعی و جانوری را تحلیل می‌کنیم. بعد به نور و سایه و مبانی رنگ می‌پردازیم. در ادامه، با مبحث آفرینش، خلق یا Creation آشنا می‌شوید. در این بخش، به فرم و هندسه و طراحی فرم هندسی براساس فرم‌های طبیعی می‌پردازیم. بعد مبحث شخصیت‌پردازی را باز می‌کنیم و فضاسازی دوبعدی و سه‌بعدی را یاد می‌گیرید. نهایتا یک پروژه تصویرسازی را در 4 مرحله اجرا می‌کنید. 

در این دوره، شما نحوه‌ تحلیل تصویر و راه شروع خلق تصویر با استفاده از این داده‌ها را یاد می‌گیرید. تمرکز این دوره بر خلق تصاویر ذهنی بر اساس مبانی تصویرسازی و آنالیز تصاویر است.

مخاطبین دوره

این دوره برای تازه‌واردان و علاقه‌مندان به خلق تصویر مناسب است. 

ملزومات دوره

  تمرین‌های این دوره به انتخاب خود هنرجو هم به صورت دستی و هم به صورت دیجیتال امکان‌پذیر است.

پیش نیاز دوره

  این دوره لازمه‌ی خاصی ندارد.

مدل آموزشی دوره

بخشی از این دوره با تحلیل و بررسی تصاویر تدریس می‌شود و بخشی دیگر تمرین محور است. لازمه‌ پیشرفت در تصویرسازی، تصویر دیدن و آنالیز و تمرین پی‌درپی است.

خروجی دوره

با گذراندن این دوره، تکمیل پروژه و تمرین بیشتر، شما نحوه درست تحلیل تصویر را یاد می‌گیرید. شما با مطالعه منابع تصویری می‌توانید برای هر موضوعی، هر تصویر ذهنی و یا هر مفهوم انتزاعی، تصویرسازی کنید. شما می‌توانید در استودیوهای تبلیغات و گرافیک از این مهارت استفاده کنید یا به صورت فریلنس در حیطه تصویرسازی کتاب، طراحی پوستر، طراحی برای محصولات دیجیتال مثل وبسایت و اپلیکیشن فعالیت کنید. در کنار این فعالیت‌های حرفه‌ای، با گذراندن این دوره، شما لذت خلق تصویر ذهنی و انتقال آن به دیگران را تجربه می‌کنید. پس از گذراندن این دوره‌، شما می‌توانید در دوره‌های «تکنیک‌های تصویرسازی» و «روایتگری در تصویرسازی» و یا دوره‌های دیجیتال پینتینگ و دوره‌های مرتبط شرکت کنید. 

با گذراندن دوره‌های آنلاین مدرسه اینورس، هنرجویان گواهی پایان دوره دریافت می‌کنند.

اطلاعات دوره

۳ فصل
۸ ساعت
فصل ۱
۱۳۳ دقیقه
فصل ۲
۱۸۹ دقیقه
فصل ۳
۱۰۹ دقیقه

خرید های دانشجویان این دوره

تصویرسازی با iPad Pro ۱۰ ساعت
تومان ۱,۵۹۹,۰۰۰

دوره های مرتبط

اصول طراحی آیکون badge
اصول طراحی آیکون
سوگل مجیدی
۴.۵
(۲)

تومان ۱,۴۹۹,۰۰۰

تومان 5,697,000

در مورد مدرس

آرین حسنوندی
 • ۴ امتیاز
 • ۴۵ نظر
 • ۱ درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس

آشنایی با تصویرسازی badge
آشنایی با تصویرسازی
آرین حسنوندی
۴.۴
(۱۳۰)

تومان ۱,۳۹۹,۰۰۰