z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

Body Mechanics در انیمیشن دو بعدی

در دوره Body Mechanics مدرسه اینورس، هنرجویان می‌آموزند چگونه کاراکترها را در اینیمیشن دو بعدی به درستی به حرکت دربیاورند. کارهایی مثل راه رفتن، دویدن، انتقال وزن، پرش، ضربه، لرزش، حرکت متناوب، حرکت مواج و ... در این دوره توسط هنرجویان آموخته می‌شود.
4.5 (2 ) محمد خیراندیش
فارسی

749,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 6 فصل
  • 21 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 13 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 65 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، فارغ‌التحصیلان رشته‌های تصویرسازی، گرافیک، نقاشی، انیمیشن، علاقه‌مندان به طراحی کاراکتر، انیمیشن، گرافیک و بازی‌سازی، هنرجویان هنرستان‌ها و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • گذراندن مبانی انیمت دو بعدی یا آشنایی با اصول اولیه انیمیت دو بعدی، تسلط در طراحی و کار با نرم‌افزار TV Paint.

توضیحات دوره

به عنوان یک انیماتور، یکی از وظایف اصلی و همین‌طور بخش‌های اصلی کار ما در تولید آثار فاخر و باکیفیت، درک درستی از چگونگی حرکات و واکنش‌های بدن کاراکترهاست. در واقع در این حیطه بسیار مهم است که بتوانیم در موضوع حرکت و رفتار کاراکترهای انسانی و حیوانی به توانایی و آگاهی مناسبی برسیم. علی‌رغم این اهمیت بسیار بالا تعداد افرادی که تسلط کامل به این موضوع دارند بسیار کم است و امروز نیاز بازار به تولیدات انیمیشنی فاخر و باکیفیت و البته به متخصصان این حیطه روز به روز بیشتر شده است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره Body Mechanics را طراحی کرده است.در دوره Body Mechanics مدرسه اینورس، هنرجویان می‌آموزند چگونه کاراکترها را در اینیمیشن دو بعدی به درستی به حرکت دربیاورند. کارهایی مثل راه رفتن، دویدن، انتقال وزن، پرش، ضربه، لرزش، حرکت متناوب، حرکت مواج و ... در این دوره توسط هنرجویان آموخته می‌شود. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین Body Mechanics مدرسه اینورس، هنرجویان می‌توانند کاراکترهای حیوانی و انسانی را Animate کنند. همچنین می‌توانند با تسلط کامل بر این کار به صورت پاره وقت و تمام وقت به عنوان Animator شروع به همکاری با شرکت‌های بزرگ کند یا اینکه کسب و کار خود را با تولید محتوا در فضای اینترنت آغاز کنند.

اطلاعات دوره

6 فصل
13 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی آکادمیک 22 ساعت
تومان 849,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

محمد خیراندیش
  • 4 امتیاز
  • 94 نظر
  • 6 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس