z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

طراحی و توسعه مدل کسب و کار

با ظهور تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های جدید، فضای کسب و کار امروز شاهد تغییرات بزرگی است. امروز فراوانند کسب و کارهایی که با ارائه رایگان یا ارزان قیمت خدمات، موقعیت بازیگران قدیمی صنایع را به خطر انداخته و آن‌ها را به تغییر استراتژی و یا خروج از بازار سوق داده‌اند. چنین مسئله‌ای تنها با بهره‌گیری از مدل‌های کسب و کاری جدید و فناوری و نوآوری‌های روز قابل توضیح است.
5 (2 ) سینا فرهمند
فارسی

549,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
 • 6 فصل
 • 26 درس
 • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 7 ساعت
 • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 21 ساعت
 • مبتدی
 • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

افرادی که از یک تخصص یا مهارت برخوردار شده و به دنبال خلق یک کسب و کار هستند، یا در مرحله ورود به بازار کار هستند، یا بدنبال ارتقا توانمندی‌های خود هستند و علاقمندان حوزه کسب و کار و کارآفرینی و ...

نیازمندی‌های دوره

 • این دوره پیش نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

با ظهور تکنولوژی‌ها و نوآوری‌های جدید، فضای کسب و کار امروز شاهد تغییرات بزرگی است. امروز فراوانند کسب و کارهایی که با ارائه رایگان یا ارزان قیمت خدمات، موقعیت بازیگران قدیمی صنایع را به خطر انداخته و آن‌ها را به تغییر استراتژی و یا خروج از بازار سوق داده‌اند. چنین مسئله‌ای تنها با بهره‌گیری از مدل‌های کسب و کاری جدید و فناوری و نوآوری‌های روز قابل توضیح است. امروز می‌توان گفت پیش‌نیاز اصلی شروع یک کسب و کار، طراحی و درک نحوه کارکرد و درآمدزایی آن با توجه به رویکرد و مدل کسب و کاری نوین است. بنابراین توجه به مدل‌های کسب و کاری نو و تکنولوژی‌های روز موضوعی کاملاً حیاتی برای همه کسب و کارهاست. مدرسه آنلاین اینورس با توجه به این موضوع دوره آنلاین طراحی و توسعه مدل کسب و کار را طراحی کرده است.در دوره آنلاین طراحی و توسعه مدل کسب و کار هنرجو با مدل‌های جدید کسب و کار که برای موفقیت در فضای جدید بازار لازم است آشنا می‌شود. همچنین در نحوه طراحی Business Model، Business Plan، Business Model Canvas، Unique Value Proposition و ... کسب مهارت می‌کند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره طراحی و توسعه مدل کسب و کار، هنرجو با درک اجزای اصلی یک کسب و کار می‌تواند اقدام به طراحی، بهبود و توسعه آن کند. همچنین با به دست آوردن مهارت و دیدگاه لازم می‌تواند در محیط کار اثربخشی بیش‌تری داشته باشد.

اطلاعات دوره

6 فصل
7 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

معانی و ساختار برند 5 ساعت
تومان 599,000
کارشناسی شبکه‌های اجتماعی 13 ساعت
تومان 599,000

دوره های مرتبط

تومان 1,797,000

در مورد مدرس

سینا فرهمند
 • 5 امتیاز
 • 3 نظر
 • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس