z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

Concept Art

در دوره Concept Art مدرسه اینورس، هنرجویان می‌آموزند علاوه بر یادگیری مهارت روایت‌گری و Visual Storytelling، چطور این مهارت خود را تبدیل به یک Look بسیار ساده کرده، آن را توسعه دهند و در قالب‌های Static سینمایی برده و به خوبی طراحی کنند و در نهایت بتوانند آن‌ها را Present کنند.
4.8 (9 ) علی کیانی امین
فارسی

799,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 5 فصل
  • 16 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 10 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 50 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، فارغ‌التحصیلان رشته‌های تصویرسازی، گرافیک، نقاشی، انیمیشن، علاقه‌مندان به طراحی Concept Art، انیمیشن، گرافیک و بازی‌سازی، سینما، هنرجویان هنرستان‌ها و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • کار با Desktop یا Tablet و تسلط بر یک نرم‌افزار گرافیکی برای دیزاین و شناختی کلی از Digital Painting و طراحی

توضیحات دوره

تقاضای روزافزون برای تولیدات ویدئویی همچون انیمیشن، فیلم، Game و ... باعث شده بازار امروز به هنرمندان حیطه Concept Art نیاز جدی داشته باشد. این هنرمندان باید بتوانند دیدگاه‌های مصور کارگردانان، نگرش‌های نویسندگان و موضوعاتی که در داستان آمده است را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشند. بازار امروز تولیدات ویدئویی به هنرمندانی تازه‌نفس با مهارت و تخصص کافی در این زمینه نیازمند است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره Concept Art  را طراحی کرده است. در دوره Concept Art مدرسه اینورس، هنرجویان می‌آموزند علاوه بر یادگیری مهارت روایت‌گری و Visual Storytelling، چطور این مهارت خود را تبدیل به یک Look بسیار ساده کرده، آن را توسعه دهند و در قالب‌های Static سینمایی برده و به خوبی طراحی کنند و در نهایت بتوانند آن‌ها را Present کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین Concept Art مدرسه اینورس، هنرجویان می‌توانند با تسلط کامل بر این حیطه به بازار تولیدات ویدئویی وارد شده و به صورت پاره وقت و تمام وقت به عنوان Concept Artist فعالیت کنند.

اطلاعات دوره

5 فصل
10 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

بازیگری در انیمیت دو بعدی 10 ساعت
تومان 749,000
روایتگری بصری 12 ساعت
تومان 599,000
طراحی آکادمیک 22 ساعت
تومان 849,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

علی کیانی امین
  • 4 امتیاز
  • 362 نظر
  • 4 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس