عضویت
پرفروش

مبانی بازاریابی محتوا

مارکتینگ یا بازاریابی از مهم‌ترین ارکان ساخت کسب و کاری موفق و پایدار است. مارکتینگ علم خلق ارزش و ارائه آن به مشتری است. با استفاده از استراتژی‌‌های مارکتینگ، برند جایگاهی ماندگار در بازار پیدا می‌کند. امروز، یکی از ارزان‌ترین و تاثیرگذارترین راه‌های مارکتینگ، تولید محتوا است. امروزه، بازاریابی محتوایی برای همه کسب و کارهای کوچک و بزرگ تبدیل به یک لازمه و معیار ارزیابی شده است. محتوای درست و استراتژیک می‌تواند برند را به افراد مناسب و مخاطب هدف معرفی کند و تجربه کاربر از کسب و کار را کاملا عوض کند. با تولید محتوا، راهی ارتباطی بین برند و مخاطب ایجاد می‌شود و مخاطبین نسبت به برند اعتماد کسب می‌کنند و دوباره به آن مراجعه می‌کنند. 

۴.۱ (۱۰۶ ) حسین وحدانی
فارسی
سطح: مبانی

۲,۲۹۹,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید
این دوره شامل
 • ۱۱ فصل
 • ۳۳ درس
 • مدت زمان ویدیوی آموزشی: ۱۱ ساعت
 • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: ۳۳ ساعت
 • سطح: مبانی
 • گواهی پایان دوره

توضیحات دوره مبانی بازاریابی محتوا

در دوره آنلاین «بازاریابی محتوایی برای کسب و کارهای کوچک و متوسط» مدرسه اینورس، شما با مفاهیم پایه بازاریابی و فرایند مارکتینگ آشنا می‌شوید و نسبت به بازار و گرایش‌های مختلف بازار درک پیدا می‌کنید. در ادامه با دو رویکرد بازاریابی برونگرا و درونگرا آشنا می‌شوید و مبحث استراتژی بازاریابی و هدف‌گذاری را بررسی می‌کنید. بعد، نسبت به برندینگ و پرسونا آشنایی پیدا می‌کنید. در این دوره، شما فعالیت‌های اصلی در بازاریابی محتوا یعنی تولید، انتشار و ارزیابی را شناسایی می‌کنید و با سه ایده محتوایی یعنی Attract ،Engage و Delight آشنا می‌شوید. در ادمه قالب‌ها و مدیوم‌های محتوایی مختلف یعنی متن، تصویر، صدا و محتواهای ترکیبی را بررسی می‌کنیم و به کانال‌های توضیع و انتشار محتوا می‌پردازیم. در نهایت مبحث روایت‌گری و داستان در محتوا را بررسی می‌کنیم و ارزیابی محتوا را یاد می‌گیرید. این دوره برای علاقه‌مندان به مارکتینگ، برندینگ و تبلیغات و فعالان این حیطه‌ها در کسب و کارهای کوچک و متوسط بسیار مناسب است.

مخاطبین دوره مبانی بازاریابی محتوا

این دوره برای علاقه‌مندان به مارکتینگ، برندینگ و تبلیغات و فعالان این حیطه‌ها در کسب و کارهای کوچک و متوسط بسیار مناسب است.

ملزومات دوره

  این دوره لازمه‌ خاصی ندارد.

پیش نیاز دوره

  این دوره پیش‌نیاز خاصی ندارد.

مدل آموزشی دوره

مباحث این دوره به صورت تئوری آموزش داده می‌شوند. 

خروجی دوره

با گذراندن این دوره، شما نسبت به علم مارکتینگ، برندینگ و پرسونا و بازاریابی محتوایی اطلاعات جامعی پیدا می‌کنید و می‌توانید در این حیطه‌ها در کسب و کارهای کوچک و متوسط فعالیت حرفه‌ای داشته باشید. شما می‌توانید در تیم تولید محتوای کسب و کارهای مختلف شروع به فعالیت کنید، از طریق محتوا با مخاطبین برند ارتباط برقرار کنید و نهایتا سهم خوبی از بازار را به دست آورید.

 با گذراندن دوره‌های آنلاین مدرسه اینورس، شما گواهی پایان دوره نیز دریافت می‌کنید. 

برچسب‌ها

اطلاعات دوره مبانی بازاریابی محتوا

۱۱ فصل
۱۱ ساعت
فصل ۱
۳۰ دقیقه
فصل ۲
۲۷ دقیقه
فصل ۳
۹۱ دقیقه
فصل ۴
۱۰۷ دقیقه
فصل ۵
۴۱ دقیقه
فصل ۶
۷۸ دقیقه
فصل ۷
۱۱۱ دقیقه
فصل ۸
۴۱ دقیقه
فصل ۹
۴۴ دقیقه
فصل ۱۰
۲۴ دقیقه
فصل ۱۱
۳۹ دقیقه

خرید های دانشجویان این دوره

آشنایی با اصول بازاریابی دیجیتال ۱۱ ساعت
تومان ۱,۹۹۹,۰۰۰
طراحی هویت برند ۸ ساعت
تومان ۲,۵۹۹,۰۰۰

دوره های مرتبط

داینامیک دیزاین badge
داینامیک دیزاین
عسل فرشچی
۴.۴
(۴)

تومان ۲,۴۹۹,۰۰۰

تومان 7,297,000

در مورد مدرس

حسین وحدانی
 • ۴ امتیاز
 • ۷۲ نظر
 • ۲ درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس

مبانی بازاریابی محتوا badge
مبانی بازاریابی محتوا
حسین وحدانی
۴.۳
(۶۷)

تومان ۲,۲۹۹,۰۰۰