z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

خلاقیت

پیش از این خلاقیت برای افراد یک مزیت محسوب می‌شد و در مشاغلی خاص مانند مشاغل هنری کاربرد داشت اما امروز خلاقیت به دومین مهارتی تبدیل شده که کارفرمایان به دنبال آن هستند و نبود آن یک نقطه ضعف بزرگ برای افراد محسوب می‌شود.
4.3 (48 ) بابک معدن‌دار
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 9 فصل
  • 35 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 4 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 12 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، فارغ التحصیلان رشته‌های هنر و کامپیوتر، علاقه‌مندان به هنر، طراحی، فیلم، سینما، انیمیشن و ارتباطات و تبلیغات، طراحان و مدیران هنری در شرکت‌ها، افراد فعال در استارتاپ‌ها و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره پیش نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

پیش از این خلاقیت برای افراد یک مزیت محسوب می‌شد و در مشاغلی خاص مانند مشاغل هنری کاربرد داشت اما امروز خلاقیت به دومین مهارتی تبدیل شده که کارفرمایان به دنبال آن هستند و نبود آن یک نقطه ضعف بزرگ برای افراد محسوب می‌شود. خلاقیت توانایی حل مسأله با راه حلی جدید، اما به صورتی جامع و کامل است. افرادی که چنین توانایی دارند با قدرت حل مسأله بالاتر، از سایرین چند قدم جلوتر هستند. هرچه زمان می‌گذرد اهمیت خلاقیت بیش‌تر می‌شود؛ اگر امروز با وجود رقابت خلاقیت یک مزیت محسوب می‌شود، در آینده خلاقیت به یک باید تبدیل می‌شود. بنابراین یادگیری این مهارت به افرادی که به دنبال خلق ایده‌های نو هستند توصیه می‌شود.در دوره آموزشی که بدین منظور در مدرسه آنلاین اینورس طراحی شده هنرجویان با مفهوم خلاقیت آشنا شده و نحوه تفکر خلاقانه و ایده‌پردازی را می‌آموزند. پس از آن در به کار بردن آن ایده‌ها در کار و همین‌طور چگونگی حفظ خلاقیت در کار نیز کسب مهارت می‌کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس. این دوره به آموزه‌هایی از خلاقیت و ایده‌پردازی می‌پردازد که هنرجو بتواند: کارها را با خلاقیت و تفکر خلاقانه پیش ببرد. برای انجام کارها به صورت خلاقانه ایده‌پردازی کند. از ابتدا تا انتهای کارها خلاقیت را حفظ کرده و در انتها نتایج حیرت‌انگیزی را خلق کند.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن این دوره هنرجویان مفهوم خلاقیت را درک کرده، با خلاقیت در تفکر آشنا می‌شوند. همچنین نحوه تفکر خلاقانه را آموخته و می‌توانند کار ایده‌پردازی را انجام دهند. سپس ایده‌های خود را ارزیابی کرده و از ابتدا تا انتهای کار خلاقیت را در کار خود دخیل کرده و نتایج خارق‌العاده‌ای را رقم می‌زنند. 

اطلاعات دوره

9 فصل
4 ساعت
فصل 1
07:53
فصل 2
17:10
فصل 3
02:05
فصل 4
59:20
فصل 5
34:53
فصل 6
38:24
فصل 7
08:28
فصل 8
29:39
فصل 9
19:47

خرید های دانشجویان این دوره

دیزاین هویت بصری 8 ساعت
تومان 599,000

دوره های مرتبط

تومان 1,797,000

در مورد مدرس

بابک معدن‌دار
  • 4 امتیاز
  • 46 نظر
  • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس

خلاقیت badge
خلاقیت
بابک معدن‌دار 4.3 (48)

تومان 699,000