z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

نقاشی دیجیتال مقدماتی

در جهان امروز، تقریباً همه کارها به صورت دیجیتال و کامپیوتری پیش می‌رود. از چک کردن ایمیل، خواندن آنلاین روزنامه، صحبت کردن و پیام دادن از طریق تلفن همراه و ... همه به صورت دیجیتال انجام می‌شود. حتی از طریق همین تلفن‌های همراه می‌توان عکس‌های فوق‌العاده حرفه‌ای گرفت و فیلم‌های بی‌نظیر ساخت. امروز هنر هم به گردونه دیجیتالی شدن وارد شده است. یکی از محبوب‌ترین هنرهای دیجیتال، نقاشی دیجیتال Digital Painting است.
4.5 (152 ) علی کیانی امین
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 4 فصل
  • 15 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 6 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 30 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

نقاشان، تصویرگران، کارتونیست‌ها، Concept Designerها و ...

نیازمندی‌های دوره

  • تسلط بر نرم‌افزار فتوشاپ، داشتن مهارت طراحی و استفاده از قلم نوری

توضیحات دوره

در جهان امروز، تقریباً همه کارها به صورت دیجیتال و کامپیوتری پیش می‌رود. از چک کردن ایمیل، خواندن آنلاین روزنامه، صحبت کردن و پیام دادن از طریق تلفن همراه و ... همه به صورت دیجیتال انجام می‌شود. حتی از طریق همین تلفن‌های همراه می‌توان عکس‌های فوق‌العاده حرفه‌ای گرفت و فیلم‌های بی‌نظیر ساخت. امروز هنر هم به گردونه دیجیتالی شدن وارد شده است. یکی از محبوب‌ترین هنرهای دیجیتال، نقاشی دیجیتال Digital Painting است. دیجیتال پینتینگ یا نقاشی دیجیتال به فرآیند نقاشی در تبلت یا ساخت اثر هنری به صورت دیجیتال در کامپیوتر گفته می‌شود. بسیاری از هنرمندان به دلیل سادگی، ارزان بودن و از همه مهم‌تر بکارگیری آن در دنیای انیمیشن، تصویرسازی و Game به سراغ Digital Painting می‌روند. نکته دیگر که نقاشی دیجیتال را به راه حلی فوق‌العاده تبدیل می‌‌کند، سرعت پیش‌برد کار و همچنین امکان ویرایش نامحدود آن است. به طوری که در نقاشی غیردیجیتال پیش‌برد کار کندتر بوده و امکان ویرایش وجود ندارد. امروزه با توجه به پیشرفت سخت‌افزارها و همین‌طور ظهور رسانه‌های مجازی، Digital Painting از نقاشی رواج بیش‌تری یافته و در انواع سرگرمی کاربرد دارد، بنابراین کسب مهارت در آن نیازمند توجه ویژه‌ای است. در دوره آموزشی که بدین منظور در مدرسه آنلاین اینورس طراحی شده هنرجویان به شناخت و تحلیل ساختار تجسمی می‌پردازند، مفهوم Graphic Shape را در طراحی درک می‌کنند و مفاهیم Shading، Lighting و Coloring را براساس اسلوب استاندارد نقاشی می‌آموزند. در نهایت هر هنرجو سبک و روش خاص خود را منطبق بر سلیقه و نیازهای خود پیدا می‌کند.  در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس. براش‌های مورد نیاز برای این دوره در لینک زیر موجود می‌باشد.https://nvrs.me/odpbrush

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از نقاشی دیجیتال می‌پردازد که هنرجو بتواند: به شناخت و تحلیل ساختار تجسمی برسد و این ساختارها را به خوبی پیاده‌سازی کند. مفهوم Graphic Shape را در طراحی درک کند و Shapeهای مورد نظر خود را به خوبی پیش ببرد. مفاهیم Shading، Lighting و Coloring را براساس اسلوب استاندارد نقاشی بیاموزد و در نقاشی دیجیتال به کار گیرد.

اطلاعات دوره

4 فصل
6 ساعت
فصل 1
25:43
فصل 2
21:02
فصل 3
33:30
فصل 4
22:13

خرید های دانشجویان این دوره

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

علی کیانی امین
  • 4 امتیاز
  • 351 نظر
  • 4 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس