z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

طراحی قلم فارسی

در دوره طراحی قلم فارسی مدرسه اینورس، هنرجویان با اصول پایه طراحی قلم، Type Face یا همان Font آشنا می‌شوند. هنرجویان در این دوره یک فونت طراحی می‌کنند که این فونت براساس یک سفارش یا هدف فرضی طراحی می‌شود. کل فرآیند کار با دست انجام می‌شود و اگر تمرین‌ها درست و کامل انجام شود، کاراکترهای آماده شده آماده فونت شدن خواهند بود. این دوره شامل آموزش تولید نرم‌افزاری فونت نمی‌شود. این دوره در واقع، هنرجویان را با مبحث طراحی قلم و زیروبم‌های آن آشنا می‌کند.
4.7 (3 ) رضا بختیاری فرد
فارسی

949,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 5 فصل
  • 22 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 8 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 40 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانش‌جویان در حال تحصیل و فارغ‌التحصیلان گرافیک که به خوشنویسی، تایپوگرافی و طراحی حروف علاقه زیادی داشته و تجربیاتی هم در این زمینه دارند. همچنین هرکسی که علاقه کار با حروف دارد و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره لازم است هنرجویان آشنایی و اشراف خوبی به دیزاین داشته باشند. همچنین در کار تایپوگرافی کم‌تجربه نباشند و بتوانند با یک نرم‌افزار Vector (ترجیحاً Illustrator) بتوانند کار کنند.

توضیحات دوره

امروزه طراحی فونت و قلم فارسی از جمله اقلامی است که در بازار با تقاضای فراوانی روبرو شده است. با این وجود، به دلیل نوپا بودن این حیطه و دانش محدود و ناکافی در آن، با عرضه مناسبی در این زمینه مواجه نیستیم. بنابراین وجود متخصصان و افراد بادانش در این حیطه کلید موفقیت خواهد بود. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن نیاز بازار در این حیطه، دوره طراحی فونت و قلم فارسی را طراحی کرده است. در دوره طراحی قلم فارسی مدرسه اینورس، هنرجویان با اصول پایه طراحی قلم، Type Face یا همان Font آشنا می‌شوند. هنرجویان در این دوره یک فونت طراحی می‌کنند که این فونت براساس یک سفارش یا هدف فرضی طراحی می‌شود. کل فرآیند کار با دست انجام می‌شود و اگر تمرین‌ها درست و کامل انجام شود، کاراکترهای آماده شده آماده فونت شدن خواهند بود. این دوره شامل آموزش تولید نرم‌افزاری فونت نمی‌شود. این دوره در واقع، هنرجویان را  با مبحث طراحی قلم و زیروبم‌های آن آشنا می‌کند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین طراحی قلم فارسی مدرسه اینورس، هنرجویان می‌توانند در زمینه تدوین بریف برای طراحی قلم، کار براساس بریف، طراحی قلم و اجرای Vector مهارت کسب کرده و همچنین می‌توانند با تمرین بیش‌تر سفارش کار تایپوگرافی و طراحی قلم را مدیریت کند. هنرجویان در نهایت با روش طراحی قلم به روش درست و قابل دفاع آشنا می‌شوند و می‌توانند کارهای دیگر را به‌درستی قضاوت کنند.

اطلاعات دوره

5 فصل
8 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی لوگوتایپ فارسی 7 ساعت
تومان 849,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

رضا بختیاری فرد
  • 4 امتیاز
  • 39 نظر
  • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس