z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

طراحی لوگوتایپ فارسی

در دوره طراحی لوگوتایپ فارسی مدرسه آنلاین اینورس هنرجویان و طراحان با اصول پایه‌ای خط فارسی و دستگاه‌های خوشنویسی آشنا می‌شوند. همچنین مراحل خلق فرم، اتود زدن تا اجرا وvector کردن یک لوگوتایپ را یاد می‌گیرند. ریتم و تکرار، فضای منفی، طراحی دوزبانه، ترسیم دستی، مونوگرام، بهره‌بردن از تکنیک‌های موثر و نظم در اجرای نرم‌افزاری خطوط، از دیگر مباحث آموزشی این دوره هستند.
4.5 (11 ) رضا بختیاری فرد
فارسی

849,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 5 فصل
  • 18 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 7 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 35 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانش‌جویان و فارغ‌التحصیلان گرافیک و علاقه‌مندان به خوشنویسی، تایپوگرافی و طراحی حروف، مخاطبان این دوره هستند؛ ضمن این که این دوره برای آرت دایرکتورها نیز مفید خواهد بود.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره لازم است هنرجویان آشنایی خوبی به دیزاین داشته باشند و بتوانند با یک نرم‌افزارVector ترجیحاIllustrator کار کنند.

توضیحات دوره

قدم اول بسیاری از فرآیندهای برندسازی، ساخت لوگو و ایجاد هویت بصری منحصربه‌فرد است. اما همان‌قدر که داشتن یک لوگو حرفه‌ای و استاندارد می‌تواند به رشد برند کمک کند، یک لوگو نامناسب می‌توان به برند آسیب بزند. از این رو نقش طراحی حرفه‌ای و کم‌نقص در این زمینه برای طراحان بسیار مهم است. لوگوتایپ‌ نیز یکی از شاخه‌های اصلی طراحی لوگو است که کاربرد بسیاری در این زمینه دارد. از طرفی به دلیل روی آوردن بسیاری از کسب و کارهای کوچک به استفاده از نشان تجاری و طراحی هویت بصری، امروز لوگو‌ها یکی از اقلام پرسفارش در بازار کار طراحان حرفه‌ای هستند. اما به واسطه شناخت کم از دستگاه‌های خوشنویسی و پیچیدگی‌های فرمال این حروف، حتی بسیاری از طراحان حرفه‌‌ای برای اجرای یک لوگوتایپ فارسی استاندارد، به مشکلات جدی برخورد می‌کنند. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره «طراحی لوگوتایپ فارسی» را طراحی کرده است. در دوره طراحی لوگوتایپ فارسی هنرجویان و طراحان با اصول پایه‌ای خط فارسی و دستگاه‌های خوشنویسی آشنا می‌شوند. همچنین مراحل خلق فرم، اتود زدن تا اجرا وvector  کردن یک لوگوتایپ را یاد می‌گیرند. ریتم و تکرار، فضای منفی، طراحی دوزبانه، ترسیم دستی، مونوگرام، بهره‌بردن از تکنیک‌های موثر و نظم در اجرای نرم‌افزاری خطوط، از دیگر مباحث آموزشی این دوره هستند.   در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 12 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره «طراحی لوگوتایپ فارسی» مدرسه اینورس، هنرجویان شناختی درست و اصولی از دستگاه‌های خوشنویسی پیدا می‌کنند. همچنین هنرجویان در زمینه تدوین بریف برای طراحی، کار براساس بریف و اجرای Vector مهارت کسب کرده و می‌توانند تمام مراحل اجرای یک لوگوتایپ فارسی را انجام دهند. 

اطلاعات دوره

5 فصل
7 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

رضا بختیاری فرد
  • 4 امتیاز
  • 37 نظر
  • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس