z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

آشنایی با فشن دیزاین

امروز فشن حضور مداومی در زندگی همه ما دارد. زیرا هر زمان که قصد داریم از خانه خارج شویم باید به فکر انتخاب لباس مناسب باشیم. بنابراین اهمیت فشن دیزاین در زندگی ما بیش از چیزی است که به آن اندیشیده باشیم. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر داشتن این اهمیت دوره آنلاین آشنایی با فشن دیزاین را طراحی کرده است.
مهرآرا مولوی
فارسی

549,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 10 فصل
  • 27 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 5 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 25 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان در حال تحصیل در دانشگاه‌ها، فارغ التحصیلان رشته‌های طراحی لباس، پارچه، معماری، نقاشی، طراحی صنعتی، نساجی، علاقه‌مندان به مد، هنرجویان هنرستان‌ها و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • مهارت در خیاطی و الگوسازی می‌تواند کمک شایانی به پیش‌برد کار هنرجو در این دوره داشته باشد. همچنین تسلط به طراحی پایه فیگوراتیو، نرم افزارهای ایلاستریتور یا فتوشاپ

توضیحات دوره

شاید سال‌ها پیش عقیده بر این بود که فشن تنها به طبقه مرفه جامعه و عده‌ای که مدام به مهمانی می‌روند تعلق دارد، اما با گذشت زمان، امروز فشن به تمام فرهنگ‌ها و طبقه‌های اجتماعی تعلق دارد. امروز می‌توان گفت دیگر کسی برای اینکه بی‌پوشش نباشد لباس نمی‌خرد و هر جامه فرهنگ و حس مخصوص به خود را به مخاطبان منتقل می‌کند. امروز فشن حضور مداومی در زندگی همه ما دارد. زیرا هر زمان که قصد داریم از خانه خارج شویم باید به فکر انتخاب لباس مناسب باشیم. بنابراین اهمیت فشن دیزاین در زندگی ما بیش از چیزی است که به آن اندیشیده باشیم. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر داشتن این اهمیت دوره آنلاین آشنایی با فشن دیزاین را طراحی کرده است. در دوره آنلاین آشنایی با فشن دیزاین مدرسه اینورس، هنرجویان با دنیای فشن دیزاین و مد آشنا می‌شوند. همچنین چگونگی طراحی و ساخت یک کالکشن را به کمک روش‌های مختلف و آزمون و خطا می‌آموزند، همچنین با نحوه کار با پارچه‌ها و متریال‌های گوناگون آشنا می‌شوند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین آشنایی با فشن دیزاین مدرسه اینورس، هنرجویان به شناخت درستی از فشن دیزاین می‌رسند، با روش‌های مختلف ایده تا اجرا در این رشته آشنا می‌شوند، به نگاهی متفاوت به دنیای مد دست پیدا می‌کنند، قادر به طراحی استاندارد یک مجموعه خلاقانه خواهند بود و می‌توانند یک قدم برای وارد شدن به صنعت مد بردارند.

اطلاعات دوره

10 فصل
5 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00
فصل 9
00:00
فصل 10
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

مهرآرا مولوی
  • 2 امتیاز
  • 73 نظر
  • 3 درس

دوره های دیگر مدرس