z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

تدوین فیلم

تدوین‌گر می‌تواند به مانند یک رهبر ارکستر ریتم دیداری و شنیداری اثر نمایشی را حفظ کرده و در واقع به جای اپراتور نرم‌افزار بودن، به عنوان یک طراح و سخنور از طریق تصاویر به روایت داستان بپردازد. با توجه به نقش تدوین‌گر در سرنوشت یک فیلم و میزان اقبال مخاطب به آن، نیاز به نیروی متخصص و کارآزموده در بازار کار این حیطه به شدت احساس می‌شود. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر داشتن این نیاز، دوره آنلاین زیبایی‌شناسی در تدوین فیلم را طراحی کرده است.
4 (6 ) امید توتونچی
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
 • 6 فصل
 • 25 درس
 • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 7 ساعت
 • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 35 ساعت
 • حرفه ای
 • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

تدوینگران و هنرجویان تدوین فیلم (داستانی – مستند) مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

 • تسلط بر نرم‌افزارهای تدوین فیلم و Adobe Premiere

توضیحات دوره

امروز ما در عصر ارتباطات و در اوج مواجهه با جریان خروشان محتوا هستیم. تنوع محتوا مخصوصاً از نوع محتوای ویدئویی تا حدی زیاد است که به ندرت می‌توان محتوایی پیدا کرد که مخاطب مجاب شود تا پایان با آن همراه بماند. دلیل این موضوع را می‌توان در عدم توجه به ریتم تدوین و زیبایی‌شناسی در آن جستجو کرد. در واقع می‌توان تدوین‌گر را کارگردان دوم فیلم دانست. تدوین‌گر  می‌تواند به مانند یک رهبر ارکستر ریتم دیداری و شنیداری اثر نمایشی را حفظ کرده و در واقع به جای اپراتور نرم‌افزار بودن، به عنوان یک طراح و سخنور از طریق تصاویر به روایت داستان بپردازد. با توجه به نقش تدوین‌گر در سرنوشت یک فیلم و میزان اقبال مخاطب به آن، نیاز به نیروی متخصص و کارآزموده در بازار کار این حیطه به شدت احساس می‌شود. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر داشتن این نیاز، دوره آنلاین زیبایی‌شناسی در تدوین فیلم را طراحی کرده است. در دوره آنلاین زیبایی‌شناسی در تدوین فیلم مدرسه اینورس، هنرجویان ساختار تدوین را درک کرده و در زیبایی‌شناسی تدوین فیلم کسب مهارت می‌کنند. همچنین نحوه چینش تصاویر جهت القای درست محتوای نوشتاری ایده و فیلمنامه به نمایش دیداری را می‌آموزند و می‌توانند پیام را به بهترین شکل به بیننده منتقل کنند. در این دوره هنرجویان می‌آموزند چه چیز را به چه چیز کات بزنند و چطور گرافیک دو نما را رعایت کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین زیبایی‌شناسی در تدوین فیلم، نگاه تکنوکراتی به نرم‌افزار از بین رفته و تدوینگر به جای اپراتور نرم‌افزار بودن، حالا به عنوان یک طراح و یک سخنور در زمینه روایت تصاویر به جذابیت آثارش در نگاه مخاطب فکر خواهد کرد. 

اطلاعات دوره

6 فصل
7 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

آشنایی با طراحی بسته‌بندی 11 ساعت
تومان 599,000
طراحی لوگوتایپ فارسی 7 ساعت
تومان 849,000
نرم‌افزار Final Cut Pro X 11 ساعت
تومان 599,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

امید توتونچی
 • 4 امتیاز
 • 228 نظر
 • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس