z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

نرم‌افزار Final Cut Pro X

امروز می‌توان به جرات Final Cut Pro X را یکی از بهترین نرم‌افزارهای تدوین حرفه‌ای در سیستم عامل اپل دانست. از مهم‌ترین ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به Real-time Rendering، سرعت بسیار بالا، کیفیت بالای ویدئوها، درگاه کاربری آسان، چندکاناله بودن در بخش صدا و تصویر، اصلاح نور و رنگ حرفه‌ای، هماهنگی با پلاگین‌های مختلف، پشتیبانی مناسب و ... اشاره کرد.
4.3 (3 ) کیوان سلطانیان
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 6 فصل
  • 40 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 11 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 44 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

افراد علاقه‌مند به فیلم‌سازی و تدوین، یوتوبرها، وﯾﺪئوﺑﻼﮔﺮﻫﺎ، ﻋﮑﺎﺳﺎن، اینفلوئنسرها، مدیران شبکه‌های مجازی، تصویربرداران و همه ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ از سیستم عامل اﭘﻞ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽﮐﻨﻨﺪ مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره پیش نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

کاربران و وفاداران همیشگی محصولات اپل همواره تمایل داشته‌اند از لوازم جانبی، نرم‌افزارها و محصولات انحصاری اپل بهره ببرند. اپل هم همیشه در این راستا موفق عمل کرده و تولیدات رقابتی را به بازار ارائه کرده است. یکی از حوزه‌هایی که اپل در سال‌های اخیر در آن موفق ظاهر شده ارائه نرم‌افزار رقابتی در حیطه تدوین فیلم است. امروز می‌توان به جرات Final Cut Pro X را یکی از بهترین نرم‌افزارهای تدوین حرفه‌ای در سیستم عامل اپل دانست. از مهم‌ترین ویژگی‌های این نرم‌افزار می‌توان به Real-time Rendering، سرعت بسیار بالا، کیفیت بالای ویدئوها، درگاه کاربری آسان، چندکاناله بودن در بخش صدا و تصویر، اصلاح نور و رنگ حرفه‌ای، هماهنگی با پلاگین‌های مختلف، پشتیبانی مناسب و ... اشاره کرد. با یادگیری دقیق و برنامه‌ریزی شده این نرم‌افزار می‌توان به صورت حرفه‌ای در حیطه تدوین فعالیت کرد. مدرسه آنلاین اینورس با توجه به اهمیت این نرم‌افزار، دوره آنلاین آموزش Final Cut Pro X را طراحی کرده است. در دوره آنلاین آموزش Final Cut Pro X مدرسه اینورس، هنرجویان نرم‌افزار Final Cut Pro X را به همراه مفاهیمی از تدوین، فریم انیمیشن، اصلاح رنگ و نور و ... به صورت کاربردی می‌آموزند. همچنین با مباحثی چون تدوین سینمایی و تجاری، موشن گرافیک و استاپ موشن، اصلاح رنگ و کاربرد لوت‌ها، کار با افکت‌های صوتی و تصویری و ایجاد جلوه‌های جذاب، استفاده از ماسک‌های مختلف، کروماکی، ویدئو اسکوپ‌ها و هستوگرام، فرمت و فریم‌ ریت‌ها، پلاگین‌های مختلف، ویدئوهای 360 و 4K و ... آشنا شده و در آن‌ها کسب مهارت می‌کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین آموزش Final Cut Pro X مدرسه اینورس، هنرجویان به درک مناسبی از نرم‌افزار Final Cut Pro X، مهارت تدوین و بخش‌ها و ویژگی‌های مختلف این نرم‌افزار می‌رسند و می‌توانند با لپ‌تاپ خود و با سرعت بالا به تدوین آثار مختلف مشغول شوند. همچنین می‎توانند به بازار کار حرفه‌ای این حیطه وارد شده و به صورت تمام وقت یا پروژه‌ای فعالیت داشته باشند.

اطلاعات دوره

6 فصل
11 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

آشنایی با طراحی بسته‌بندی 11 ساعت
تومان 599,000
طراحی لوگوتایپ فارسی 7 ساعت
تومان 849,000
تدوین فیلم 7 ساعت
تومان 699,000

در مورد مدرس

کیوان سلطانیان
  • 4 امتیاز
  • 9 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس