z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

Gamification

امروزه رشد سریع کسب و کارها باعث شده به جذب و حفظ مخاطبان و آموزش کارکنان بیش از پیش توجه شود و مشخصاً استفاده از Gamification یک راهکار بسیار موثر در این مسیر خواهد بود. بنابراین کسب مهارت در مفهوم، طراحی و نحوه پیاده‌سازی گیمیفیکیشن برای کسب و کارها یک نیاز بسیار بزرگ محسوب می‌شود. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز بازار کار، دوره آنلاین آموزش Gamification را طراحی کرده است.
4 (2 ) سهراب مستقیم
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
 • 7 فصل
 • 38 درس
 • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 8 ساعت
 • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 24 ساعت
 • مبتدی
 • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

طراحان تجربه کاربری، طراحان خدمات و محصولات، توسعه‌دهندگان اپلیکیشن و وب‌سایت، صاحبان فروشگاه‏های اینترنتی کوچک و متوسط، علاقهمندان به بازی و بازیوارسازی (گیمیفیکیشن)، علاقه‏مندان به رشد شخصی و ...

نیازمندی‌های دوره

 • آشنایی با اصول اولیه «کسب و کار» یا «طراحی» لازمه حضور در این دوره است. آشنایی با اصول بازی‏ها کمک می‏کند که برداشت بهتری از دوره داشته باشید.

توضیحات دوره

یکی از جذاب­ترین و درگیرکننده­ ترین تجربه­ های انسانی، بدون شک بازی کردن است. بنابراین با استفاده از آن و ویژگی‌های منحصربه‌فردش می‌توان تمام فعالیت‌ها و تجربه ‌های انسانی را جذاب‌تر کرد؛ به این هنر Gamification یا بازی‌وارسازی می‌گویند. به بیانی کوتاه، گیمیفیکیشن هنر استفاده از المان­ های موجود در بازی برای افزایش سرگرمی و درگیری افراد در محیط‌های غیر بازی است. امروزه رشد سریع کسب و کارها باعث شده به جذب و حفظ مخاطبان و آموزش کارکنان بیش از پیش توجه شود و مشخصاً استفاده از Gamification یک راهکار بسیار موثر در این مسیر خواهد بود. بنابراین کسب مهارت در مفهوم، طراحی و نحوه پیاده‌سازی گیمیفیکیشن برای کسب و کارها یک نیاز بسیار بزرگ محسوب می‌شود. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز بازار کار، دوره آنلاین آموزش Gamification را طراحی کرده است. در دوره آنلاین Gamification مدرسه اینورس، هنرجویان با مفاهیم، فلسفه و تاریخچه بازی‌وارسازی آشنا می‌شوند، مدل اکتالیز را به عنوان پرکاربردترین مدل طراحی و تحلیل گیمیفیکیشن درک می‌کنند، در حوزه‌های کاربردی و شکل به‌کارگیری گیمیفیکیشن کسب مهارت می‌کنند و گیمیفیکیشن را ورای مدال‌ها و رتبه‌بندی و امتیاز دیده و یک سیستم گیمیفای شده کامل را طراحی می‌کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین Gamificationمدرسه اینورس، هنرجویان با کسب مهارت در حوزه‌های کاربردی و نحوه به‌کارگیری گیمیفیکیشن می‌توانند سیستم‏های بازیواری که می‏بینند را تحلیل کنند. همچنین می‌توانند سیستم‏های کوچک را در قالبی بازی‌وارسازی شده بازطراحی نمایند. علاوه بر آن می‌توانند با تلاش بیش‌تر آرام آرام وارد بازار کار شوند.

اطلاعات دوره

7 فصل
8 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

معانی و ساختار برند 5 ساعت
تومان 599,000
کارشناسی شبکه‌های اجتماعی 13 ساعت
تومان 599,000
عکاسی جامع 10 ساعت
تومان 699,000

دوره های مرتبط

تومان 1,797,000

در مورد مدرس

سهراب مستقیم
 • 4 امتیاز
 • 1 نظر
 • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس

Gamification badge
Gamification
سهراب مستقیم 4 (2)

تومان 599,000