z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

طراحی حسی کاراکتر

بسیار هستند افرادی که با یادگیری چند فرم ساده اقدام به طراحی کاراکتر می‌کنند، اما کم پیش می‌آید کاراکترهایی ببینیم که جان داشته و حس درستی را منتقل کنند. در واقع وقتی یک کاراکتر روح دارد، مخاطب با آن ارتباط بهتری برقرار می‌کند و در ذهن مخاطب جا می‌گیرد.
4.9 (7 ) محمد خیراندیش
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 4 فصل
  • 14 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 10 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 50 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

انیماتورها، طراحان Comic Book، تصویرسازها، مدل‌سازها و بیش‌تر افرادی که در ساخت انیمیشن فعالیت دارند، مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره بهتر است هنرجو دوره Solid Drawing را گذرانده باشد.

توضیحات دوره

بسیار هستند افرادی که با یادگیری چند فرم ساده اقدام به طراحی کاراکتر می‌کنند، اما کم پیش می‌آید کاراکترهایی ببینیم که جان داشته و حس درستی را منتقل کنند. در واقع وقتی یک کاراکتر روح دارد، مخاطب با آن ارتباط بهتری برقرار می‌کند و در ذهن مخاطب جا می‌گیرد. برای اینکه بتوانیم به کاراکترهای خود جان بخشیده و در آن‌ها روح بدمیم باید با اصول Gesture Drawing یا طراحی حسی کاراکتر آشنا شویم. امروز بازار کار طراحی کاراکتر به دنبال طراح‌هایی است که توانایی خلق کاراکترهایی زنده و باروح را داشته باشند. همچنین در بعضی از مشاغل مانند انیماتورها، طراحی حسی کاراکتر به نوعی اساس و پایه کار به حساب می‌آید. با این توضیحات باید گفت، توانایی طراحی حسی کاراکتر، مهارتی کاملاً کلیدی برای فعالیت در بازار کار محسوب می‌شود. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این موضوع، دوره آنلاین طراحی حسی کاراکتر را طراحی کرده است.در دوره آنلاین طراحی حسی کاراکتر، هنرجویان می‌آموزند چطور با به‌کارگیری اصول زیبایی‌شناسی و خطوط سیال، کاراکترهایی با حس و حال درست خلق کنند و این کاراکترها را وادار کنند آن‌طور که می‌خواهند فعل و قید را انجام دهند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از طراحی حسی کاراکتر می‌پردازد که هنرجو: به شناخت کاملی از نحوه حس دادن و جان بخشیدن به کاراکتر برسد. با به‌کارگیری اصول زیبایی‌شناسی و خطوط سیال کاراکترهایی با حس و حال خلق کند. انجام قید و فعل را با حس و حال درست به کاراکتر القا کند.

اطلاعات دوره

4 فصل
10 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی آکادمیک 22 ساعت
تومان 849,000
Matte Painting 10 ساعت
تومان 799,000
طراحی کاراکتر حیوانات 10 ساعت
تومان 699,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

محمد خیراندیش
  • 4 امتیاز
  • 94 نظر
  • 6 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس