z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

نقاشی دیجیتال پیشرفته (با رویکرد تصویرسازی)

هرچه رسانه‌ها و سرگرمی‌ها به سمت دیجیتال شدن پیش می‌روند، استفاده از تصویرسازی‌های دیجیتال و متعاقب آن نیاز به افراد متخصص در این حوزه نیز بیش‌تر احساس می‌شود. امروز دنیای تبلیغات، صنایع انیمیشن و بازی‌سازی، عرصه تصویرگری کتاب کودک، رسانه و اپلیکیشن‌های جذابی که می‌بینیم همگی در تصویرسازی‌های خود از نقاشی دیجیتال یا Digital Painting بهره می‌برند.
4.3 (53 ) علی کیانی امین
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 6 فصل
  • 24 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 12 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 60 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین دوره

نقاشان، تصویرگران، کارتونیست‌ها، Concept Designerها، علاقه‌مندان به هنر، طراحی، فیلم، سینما، انیمیشن و ارتباطات و تبلیغات، طراحان و مدیران هنری در شرکت‌ها و ...

پیش نیاز دوره

  • گذراندن دوره نقاشی دیجیتال مقدماتی

توضیحات دوره

هرچه رسانه‌ها و سرگرمی‌ها به سمت دیجیتال شدن پیش می‌روند، استفاده از تصویرسازی‌های دیجیتال و متعاقب آن نیاز به افراد متخصص در این حوزه نیز بیش‌تر احساس می‌شود. امروز دنیای تبلیغات، صنایع انیمیشن و بازی‌سازی، عرصه تصویرگری کتاب کودک، رسانه و اپلیکیشن‌های جذابی که می‌بینیم همگی در تصویرسازی‌های خود از نقاشی دیجیتال یا Digital Painting بهره می‌برند. تصویرسازی دیجیتال به استفاده از ابزارهای دیجیتال در خلق هنر، به صورت مستقیم از دست‌های هنرمند و از طریق درگاهی که حرکات دست را به صفحه نمایش منتقل می‌کند گفته می‌شود. امروز این هنر به عنوان یک هنر خاص، مخاطب عام پیدا کرده و بسیار مجبوب شده است. اما یادگیری و تسلط در آن نیازمند آموزش حرفه‌ای و دقیق است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این موضوع دوره آنلاین تصویرسازی (دیجیتال پینتینگ پیشرفته) را طراحی کرده است. در دوره آنلاین تصویرسازی (دیجیتال پینتینگ پیشرفته)، هنرجو با اصول درک متن، دکوپاژ تصویرسازانه، شخصی‌سازی طراحی کاراکتر و تکنیک‌های رنگ‌پردازی و Color key دیجیتال آشنا می‌شود تا بتواند به بهترین شکل ممکن به شرکت‌های سفارش‌دهنده پاسخ دهد و همچنین مخاطبان را به صورت حداکثری جذب کند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. ضمناً مدرک هر دوره تنها پس از گذراندن موفق تمامی تمرین‌ها و تائید مدرس در دسترس خواهد بود. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

اطلاعات دوره

6 فصل
12 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی حجمی کاراکتر 8 ساعت
تومان 699,000
نقاشی دیجیتال مقدماتی 6 ساعت
تومان 599,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

علی کیانی امین
  • 4 امتیاز
  • 362 نظر
  • 4 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس