z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

طراحی داخلی در 3ds Max

دوران روزهایی که فکر می‌کردیم طراحی داخلی تنها اصطلاحی پرطمطراق برای تعریف وسواس و سلیقه زیاد در تزئین و چیدمان فضاهای مختلف است به سر رسیده است. امروز معماری و طراحی داخلی بسیار پراهمیت‌تر از دکوراسیون کردن یک مکان با متریال‌ها و رنگ‌های مختلف است و به نوعی مخاطبان را با زیبایی، آرامش و مدرنیسم گره می‌زند.
وحید منتظری
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 7 فصل
  • 21 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 7 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 28 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

مخاطبان این دوره مهندسان و دانشجویان معماری، افراد شاغل در حوزه VFX، Game Design و سایر افرادی که در حیطه کاری خود به شبیه‌سازی طراحی داخلی نیاز دارند هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • آشنایی با نرم‌افزار 3ds Max

توضیحات دوره

دوران روزهایی که فکر می‌کردیم طراحی داخلی تنها اصطلاحی پرطمطراق برای تعریف وسواس و سلیقه زیاد در تزئین و چیدمان فضاهای مختلف است به سر رسیده است. امروز معماری و طراحی داخلی بسیار پراهمیت‌تر از دکوراسیون کردن یک مکان با متریال‌ها و رنگ‌های مختلف است و به نوعی مخاطبان را با زیبایی، آرامش و مدرنیسم گره می‌زند. معماری داخلی فرآیندی است که به مخاطبان راه حل‎هایی کارآمد و در عین حال زیباشناسانه در مواجهه با نحوه به‌کارگیری و استفاده از فضا ارائه می‌دهد. هدف طراحی داخلی، بهبودِ تجربه کاربری از طریق مدیریت فضای در دسترس است. طراحان فضای داخلی، اولویت‌ها و نیازهای مشتریان خود را در نظر گرفته و بهترین راه حل قابل ارائه مطابق با نیاز و امکانات را به آن‌ها ارائه می‌دهند. امروز تعداد افراد علاقه‌مند به بهره‌گیری از طراحی زیبا و جذاب برای ساختمان‌های خصوصی و عمومی در حال افزایش است. بنابراین توجه به طراحی داخلی نیز بیش از پیش گسترش یافته است. نرم‌افزار 3ds Max یکی از نرم‌افزارهای مدل‌سازی سه بعدی است که در ارائه راهکار و پیشبرد راه حل‌های مناسب به طراحان داخلی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. 3ds Max با کیفیت فوق‌العاده‌ای که ارائه می‌دهد می‌تواند ابزاری برای بردن هوش از سر مشتریان و جلب نظر آنان باشد. 3ds Max به جای اینکه صرفاً یک مدل ناپخته ارائه کند، ارائه‌‌دهنده عکس‌های باکیفیت از فضای شما با دیزاین مدنظرتان است. اما برای تهیه چنین مدل‌هایی با 3ds Max نیاز به آموزش و برنامه‎ریزی دقیق است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین طراحی داخلی در 3ds Max را طراحی کرده است. در دوره آنلاین طراحی داخلی در 3ds Max، هنرجویان هر آن چیزی که باید برای طراحی یک فضای داخلی بدانند را به خوبی یاد می‌گیرند. در این دوره هنرجویان در مدل‌سازی پیشرفته جزئیات داخلی فضا کسب مهارت می‌کنند. کار با وارد کردن پلانی که در نرم‌افزار AutoCAD ساخته شده است آغاز می‌شود. سپس مدل‌سازی حرفه‌ای جزئیات انجام شده و پس از آن به نورپردازی حرفه‌ای در حالات مختلف روز و شب می‌پردازیم. بخش بعدی ساخت متریال‌ها و بافت‌های واقع‌گرایانه است و در نهایت کار آماده Present نهایی و رندرگیری می‌شود. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از طراحی داخلی در 3ds Max می‌پردازد که هنرجو: با انجام کار طراحی داخلی (Interior Design) به کمک نرم‌افزار 3ds Max آشنا شود. به شناخت درستی از چالش‌های شبیه‌سازی طراحی داخلی و همین‌طور نحوه حل این چالش‌ها دست یابد. بتواند مدل‌سازی و طراحی داخلی، نورپردازی، بافت‌سازی، متریال‌سازی و خروجی‌گیری را به خوبی انجام دهد.

اطلاعات دوره

7 فصل
7 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

در مورد مدرس

وحید منتظری
  • 5 امتیاز
  • 40 نظر
  • 5 درس

دوره های دیگر مدرس