عضویت

آشنایی با هویت سازمانی برند

شما چطور یکی از دوستانتان را از دیگری تشخیص می‌دهید؟ در میان یک گروه، ما دوستانمان را با چند شناسه تشخیص می‌دهیم؛ شناسه‌هایی مثل نام، ظاهر، صدا، بو، مدل حرف زدن، رفتار و نحوه ارتباط با دیگران. در واقع این شناسه‌ها هویت فرد را تشکیل می‌دهند و او را از دیگران متمایز می‌سازند. یک برند موفق نیز، باید چنین شناسه‌های مشخص و باثباتی داشته باشد. در واقع هویت سازمانی برند تمام آن چیزی است که وقتی به یک برند فکر می‌کنیم، در ذهنمان تداعی می‌شود. این هویت یک برند است که آن را از باقی برندها متمایز می‌کند. با تعیین و تنظیم این شناسه‌ها برای یک برند هم انسجام درون سازمانی آسان‌تر می‌شود و هم مسیر ارتباطی بین برند و مخاطب هدف ایجاد می‌شود. صاحبان کسب و کار و طراحان هویت سازمانی با توجه به مخاطب هدف، شناسه‌هایی مثل هویت بصری، زبان، Tone of Voice ،Fragrance و Jingle برند را انتخاب و طراحی می‌کنند. چنین هویت سازمانی استراتژیک و مستحکمی باعث می‌شود مخاطبین، برندی را به دیگری ترجیح دهند. 

۴.۳ (۳۹ ) سوگل مجیدی
فارسی
سطح: آشنایی

۲,۰۹۹,۰۰۰ تومان

افزودن به سبد خرید
این دوره شامل
 • ۵ فصل
 • ۳۰ درس
 • مدت زمان ویدیوی آموزشی: ۱۱ ساعت
 • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: ۴۴ ساعت
 • سطح: آشنایی
 • گواهی پایان دوره

توضیحات دوره آشنایی با هویت سازمانی برند

در دوره آنلاین «آشنایی با هویت سازمانی برند» مدرسه اینورس، شما با مبانی و بلوک‌های سازنده هویت برند آشنا می‌شوید. ما عناصر استاندارد شکل‌گیری هویت یک برند را مورد بحث قرار می‌دهیم و بعد از درک کامل مبانی برندینگ و اهمیت آن، به بایدها و نبایدهای تدوین و طراحی این مسیر می‌پردازیم. در این دوره، شما با شناخت وجه روانی و تاثیر هر عنصر بر روند هویتی برند و بررسی نمونه‌های جهانی (Case Study)، به شناخت جامعی از مسیر تدوین هویت سازمانی برند دست پیدا می‌کنید. 

مخاطبین دوره آشنایی با هویت سازمانی برند

اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید، به فکر راه‌اندازی یک استارتاپ هستید، و یا در فرایند طراحی هویت سازمانی یک برند نقش (مانند صاحبان صنایع، سرمایه گذاران، طراحان گرافیک، مدیران هنری، مدیران پروژه) این دوره، دانش جامعی از فرایند تدوین هویت در یک برند برای شما فراهم خواهد کرد. همچنین این دوره برای فعالان و علاقه‌مندان به برندینگ، مارکتینگ و تبلیغات مناسب است. 

ملزومات دوره

  نرم‌افزار طراحی پرزنتیشن مثل PowerPoint و یا Keynote

پیش نیاز دوره

  برای شرکت در این دوره باید بتوانید نتیجه تحقیق و تمرین خود را با یک نرم‌افزار طراحی پرزنتیشن مثل PowerPoint و یا Keynote ارائه دهید. 

مدل آموزشی دوره

مباحث این دوره به شکل تئوری توضیح داده می‌شوند و تمرین‌ها تحقیق و بررسی Case Study هستند. برای درک کامل مبحث هویت سازمانی برند، هنرجو باید مطالعه داشته باشد و تمرین‌ها را نیز تکمیل کند. 

خروجی دوره

با گذراندن این دوره شما عناصر تشکیل‌دهنده هویت سازمانی برند را شناسایی می‌کنید و در هر بخشی از تولید برند فعالیت داشته باشید می‌توانید با تسلط بیشتری به تدوین مطالب برای یک برند جدید بپردازید. 

با گذراندن دوره‌های آنلاین مدرسه اینورس، شما گواهی پایان دوره دریافت می‌کنید.

برچسب‌ها

اطلاعات دوره آشنایی با هویت سازمانی برند

۵ فصل
۱۱ ساعت
فصل ۱
۱۶۶ دقیقه
فصل ۲
۱۶ دقیقه
فصل ۳
۲۳۳ دقیقه
فصل ۴
۵۰ دقیقه
فصل ۵
۳۶ دقیقه

خرید های دانشجویان این دوره

آشنایی با اصول بازاریابی دیجیتال ۱۱ ساعت
تومان ۱,۷۹۹,۰۰۰
User Research (پژوهش کاربر) ۸ ساعت
تومان ۱,۹۹۹,۰۰۰
دوره جامع UI و UX ۳۰ ساعت
تومان ۲,۸۹۹,۰۰۰

دوره های مرتبط

داینامیک دیزاین badge
داینامیک دیزاین
عسل فرشچی
۴.۳
(۳)

تومان ۱,۹۹۹,۰۰۰

تومان 5,997,000

در مورد مدرس

سوگل مجیدی
 • ۴ امتیاز
 • ۸۴ نظر
 • ۳ درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس