z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

تصویرسازی با iPad Pro

وقتی برای اولین بار iPad به بازار معرفی شد، به نظر می‌آمد با یک وسیله سرگرمی بزرگ رو‌به‌رو هستیم. تبلتی با نمایشگر بزرگ که برای وب‌گردی، کتاب خواندن، شبکه‌های اجتماعی، بازی و ... بسیار مناسب بود. اما با گذشت زمان و ارائه ورژن‌های متفاوت این دستگاه، کاربردهای بیش‌تری برای آن تصور شد. یکی از کاربردهای عمده iPad تصویرسازی و دیزاین است.
4.4 (27 ) علی کیانی امین
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 4 فصل
  • 17 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 10 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 50 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

طیف گسترده‌ای از هنرمندان شامل تصویرساز، Visual Developer، Concept Artist، Comic Strip Designer و ... مخاطب این هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره پیش‌نیاز خاصی ندارد، اما هرچه فرد در حیطه کاری خود حرفه‌ای‌تر باشد، بهره بیش‌تری از این دوره خواهد برد.

توضیحات دوره

وقتی برای اولین بار iPad به بازار معرفی شد، به نظر می‌آمد با یک وسیله سرگرمی بزرگ رو‌به‌رو هستیم. تبلتی با نمایشگر بزرگ که برای وب‌گردی، کتاب خواندن، شبکه‌های اجتماعی، بازی و ... بسیار مناسب بود. اما با گذشت زمان و ارائه ورژن‌های متفاوت این دستگاه، کاربردهای بیش‌تری برای آن تصور شد. یکی از کاربردهای عمده iPad تصویرسازی و دیزاین است.امروز iPad به عنوان یک ابزار حرفه‌ای برای دیزاین شناخته می‌شود. با تسلط بر iPad می‌توانید بخش عمده‌ای از تقاضای بازار در تصویرسازی، نقاشی دیجیتال، طراحی، طراحی پوستر، Concept Art و ... را پوشش دهید. بنابراین یادگیری تصویرسازی با iPad برای افراد شاغل در این حیطه بسیار حائز اهمیت است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین تصویرسازی با iPad را طراحی کرده است.در دوره تصویرسازی با iPad هنرجویان می‌آموزند چطور یک تبلت ساده را به یک Work Station حرفه‌ای تبدیل کنند. همچنین بتوانند بهترین ابزارها و نرم‌افزارها برای پیشبرد کار در این پلتفرم را بشناسند، بتوانند با آن‌ها کار کرده و هر کدام را در بخش مناسب در هر پروژه به کار ببرند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره تصویرسازی با iPad، هنرجو می‌تواند کارهای تصویرسازی، نقاشی دیجیتال، Comic Strips، Graphic Novel، Concept Art، ... به بهترین شکل در iPad خود انجام دهد. همچنین با کار با این دستگاه می‌تواند در توانایی‌های تصویرسازی و طراحی آنالوگ خود پیشرفت کند.

اطلاعات دوره

4 فصل
10 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

علی کیانی امین
  • 4 امتیاز
  • 351 نظر
  • 4 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس