z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

نرم‌افزار Adobe Lightroom

امروز حجم و کیفیت عکس‌هایی که می‌گیریم افزایش چشمگیری یافته، به همین نسبت حافظه لازم برای نگهداری آن‌ها، زمان و انرژی برای Edit گروهی، خروجی گرفتن گروهی و به طور کلی مدیریت عکس‌ها به دغدغه‌ای جدی برای عکاسان و آرشیوکنندگان عکس تبدیل شده است.
4.3 (6 ) وحید شریفیان
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 6 فصل
  • 45 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 7 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 28 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

عکاسان، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان عکاسی، آرشیوکنندگان عکس، فعالان و شاغلان در استودیوهای عکاسی و آژانس‌های تبلیغاتی و هر فردی که با تعداد زیادی عکس کار می‌کند مخاطب این دوره است.

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره پیش‌نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

امروز حجم و کیفیت عکس‌هایی که می‌گیریم افزایش چشمگیری یافته، به همین نسبت حافظه لازم برای نگهداری آن‌ها، زمان و انرژی برای Edit گروهی، خروجی گرفتن گروهی و به طور کلی مدیریت عکس‌ها به دغدغه‌ای جدی برای عکاسان و آرشیوکنندگان عکس تبدیل شده است. این در حالی است که هنوز هم بسیاری از عکاسان برای ویرایش تصاویر خود از Adobe Photoshop بهره می‌برند و به امکانات نرم‌افزار فوق‌العاده Lightroom آگاهی ندارند. Adobe Lightroom یا همان Adobe Photoshop Lightroom، نرم‎افزاری برای ادیت، مدیریت و سازمان‌دهی عکس است. این نرم‌افزار به عکاسان این امکان را می‌دهد تا تعداد زیادی عکس را به صورت یک‌جا و در زمان کوتاه Edit، Resize، Export، Rename و ... کنند. همچنین این نرم‌افزار اجازه می‌دهد تعداد زیادی عکس به صورت یک‌جا Archive و Compress شوند و دیتاهای این عکس‌ها نیز از بین نروند. با یادگیری این نرم‌افزار دیگر نیاز به روش‌های ذخیره‌سازی و آرشیوبندی سنتی و فولدر فولدر وجود ندارد و می‌توانید عکس‌ها را با دسترسی آسان‌تر و همچنین حجم بسیار کم‌تر ذخیره کنید. امروزه با رشد روزافزون حجم عکس‌ها و گسترش رسانه‌های مصور، در استودیوهای عکاسی و شرکت‌های تبلیغاتی، نیاز ویژه‌ای به افراد متخصص در این حوزه شکل گرفته است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین نرم‌افزار Adobe Lightroom را طراحی کرده است. در دوره آنلاین Adobe Lightroom، هنرجویان روش درست مدیریت عکس، نحوه Metadata گذاشتن روی عکس‌ها، Contact Information، مختصات جغرافیایی، Copyrightها، خروجی گرفتن، Watermarkگذاری، Resize، Rename، روش ادیت طبیعی و مهارت‌های بسیار دیگری را می‌آموزند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از نرم‌افزار Adobe Lightroom می‌پردازد که هنرجو: با مبانی درست ویرایش تصاویر خام آشنا شود. با نرم‌افزار لایت روم و ویژگی‌های آن آشنا شود. ابزارهای ویژه لایت روم و نحوه کار با هریک از آن‌ها را بیاموزد. بتواند با لایت روم، در هزینه و زمان صرفه‌جویی کرده، به سازمان‌دهی مناسبی در عکس‌هایش برسد و در زمان کم انواع و اقسام کار را بر تعداد زیادی عکس صورت دهد.

اطلاعات دوره

6 فصل
7 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

خلاقیت 4 ساعت
تومان 699,000

در مورد مدرس

وحید شریفیان
  • 4 امتیاز
  • 12 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس