z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

طراحی لوگو

لوگو مهم‌ترین عنصر مصور برای برندهاست. در واقع می‌توان گفت مهم‌ترین المان مصور از یک برند که در ذهن مخاطبان نقش می‌بندد لوگو است. بنابراین یک لوگو باید از نظر زیبایی‌شناسی نماینده تفکر و نشانگر اعتبار آن برند باشد و علاوه بر آن باید بتواند مشتریان را به خوبی جذب برند کند.
3.6 (41 ) خشایار تیموری
فارسی

649,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 7 فصل
  • 21 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 5 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 25 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

علاقه‌مندان به طراحی لوگو و طراحی گرافیک، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته طراحی گرافیک، افراد شاغل در این حیطه و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • آشنایی با هنرهای تجسمی و نرم‌افزار Adobe Illustrator و همچنین بهتر است در طراحی با مداد توانایی داشته باشید.

توضیحات دوره

لوگو مهم‌ترین عنصر مصور برای برندهاست. در واقع می‌توان گفت مهم‌ترین المان مصور از یک برند که در ذهن مخاطبان نقش می‌بندد لوگو است. بنابراین یک لوگو باید از نظر زیبایی‌شناسی نماینده تفکر و نشانگر اعتبار آن برند باشد و علاوه بر آن باید بتواند مشتریان را به خوبی جذب برند کند. یک لوگوی خوب قابلیت این را دارد تا همیشه در ذهن مشتریان مانده و حال و هوا و ارزش پیشنهادی برند را به مشتری منتقل کند. اما یک لوگوی نامناسب شانس دسترسی به مشتریان بالقوه را بسیار کاهش می‌دهد، زیرا لوگو یکی از اولین چیزهایی است که به چشم بیننده می‌آید و در صورت عدم انتقال حس درست آنان را به سمت و سوی تصمیم‌گیری سوق نمی‌دهد. امروز با توجه به حضور ما در میان سیلی از محتواهای گوناگون، نقش لوگو برای برندها بیش از پیش نیز اهمیت پیدا کرده تا جایی که حاضرند مبالغی بسیار بالا را برای طراحی یک لوگوی مناسب بپردازند.بازار پررونق لوگوها یا همان نشان‌های تجاری امروز، نیاز به طراحانی کاملاً حرفه‌ای و متخصص در کار خود دارند تا بتوانند برندها برای سفارش لوگو ترغیب کنند. مدرسه اینورس با در نظر گرفتن نیاز بازار در این حیطه، دوره آنلاین طراحی لوگو را در مدرسه آنلاین اینورس، طراحی و تدوین کرده است.در دوره آنلاین طراحی لوگوی مدرسه اینورس هنرجویان از همان اولین قدم یعنی دریافت سفارش و Brief در جریان کار قرار می‌گیرند. بخش بعدی که هنرجویان می‌آموزند جمع‌آوری اطلاعات برای طراحی لوگو است. سپس هنرجویان در شناخت انواع لوگو، تکنیک‌های اجرای آن‌ها، مراحل رسیدن به لوگوی نهایی، ارائه لوگو به بازار و مشتری و ... کسب مهارت می‌کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از طراحی لوگو می‌پردازد که هنرجو: نحوه دریافت سفارش و Brief را یاد بگیرد. نحوه جمع‌آوری اطلاعات برای طراحی لوگو را بیاموزد. انواع لوگو و تکنیک‌های اجرایی آن‌ها را بشناسد و نحوه رسیدن به خروجی نهایی را بیاموزد. نحوه Present کار نهایی خود را بیاموزد.

اطلاعات دوره

7 فصل
5 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

خشایار تیموری
  • 3 امتیاز
  • 52 نظر
  • 1 درس

خشایار تیموری

        

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس

طراحی لوگو badge
طراحی لوگو
خشایار تیموری 3.6 (41)

تومان 649,000