z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

طراحی لوگوتایپ و کارکرد حروف فارسی در طراحی گرافیک

در دوره آنلاین طراحی لوگوتایپ و کارکرد حروف فارسی در طراحی گرافیک، هنرجویان کارکرد نوشتار و ترکیب‌های مختلف فرمی آن در طراحی گرافیک، ترکیب نشان نوشتاری مناسب با لوگوهای مختلف را می‌آموزند، همچنین ترکیب نشان نوشتاری مناسب با لوگوهای مختلف و نحوه قرارگیری نوشتار مناسب به عنوان زیرنویس لوگوها را فرامی‌گیرند. مراحل یادگیری این دوره به صورت دستی و کامپیوتری اجرا می‌شود. نمونه کار عملی با اجرای دستی انجام می‌شود و پس از طراحی، اتود اولیه در نرم‌افزارهای مربوط اجرا می‌شود. ۱۰ تکنیک در طراحی لوگوتایپ اجرا و آنالیز می‌شود و نمونه تلاش‌های مختلف از طراحان ایرانی به نمایش در می‌آید.
4.4 (14 ) حامد حکیمی
فارسی

749,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 5 فصل
  • 16 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 10 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 50 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

طراحان گرافیک، طراحان استودیوها و آژانس‌های تبلیغاتی، دیزاینرها، معماران و تمام افرادی که به نوعی با نوشتار فارسی سر و کار دارند مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره، هنرجو باید با گرافیک دیزاین آشنایی کامل داشته باشد. همچنین باید با نرم‌افزارهای Adobe Photoshop و Adobe Illustrator نیز آشنایی داشته باشد.

توضیحات دوره

حضور نوشتار و ترکیب‌های مختلف فرمی آن در لوگو، امروز در برندهای ایرانی کاملاً متداول شده است. این راهکار به برندها این امکان را می‌دهد تا به آسانی نام تجاری خود را با هویت برند ارتباط داده و از سردرگمی مخاطب جلوگیری کنند. امروز لوگوتایپ و طراحی حروف فارسی در همه جا دیده می‌شود؛ از عناوین فیلم‌ها تا برندهای تجاری مختلف و بسته‌بندی محصولات از لوگوتایپ یا همان نشان نوشته استفاده می‌شود. چنین بازار گسترده‌ای نیاز به نیروی متخصص و آموزش دیده را در این حیطه بیش از پیش کرده است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر داشتن این نیاز بازار کار، دوره آنلاین طراحی لوگوتایپ و کارکرد حروف فارسی در طراحی گرافیک را طراحی کرده است.در دوره آنلاین طراحی لوگوتایپ و کارکرد حروف فارسی در طراحی گرافیک، هنرجویان کارکرد نوشتار و ترکیب‌های مختلف فرمی آن در طراحی گرافیک، ترکیب نشان نوشتاری مناسب با لوگوهای مختلف را می‌آموزند، همچنین ترکیب نشان نوشتاری مناسب با لوگوهای مختلف و نحوه قرارگیری نوشتار مناسب به عنوان زیرنویس لوگوها را فرامی‌گیرند. مراحل یادگیری این دوره به صورت دستی و کامپیوتری اجرا می‌شود. نمونه کار عملی با اجرای دستی انجام می‌شود و پس از طراحی، اتود اولیه در نرم‌افزارهای مربوط اجرا می‌شود. ۱۰ تکنیک در طراحی لوگوتایپ اجرا و آنالیز می‌شود و نمونه تلاش‌های مختلف از طراحان ایرانی به نمایش در می‌آید. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین طراحی لوگوتایپ و کارکرد حروف فارسی در طراحی گرافیک، هنرجویان می‌توانند با تکنیک‌های مختلف لوگوتایپ و عنوان طراحی کنند، با حروف دست‌نویس فارسی به راحتی کار کنند، به نحوه کارکرد آن‌ها در طراحی مسلط شوند و به شناخت کافی از فونت‌های جدید و روز گرافیک ایران دست پیدا کنند.

اطلاعات دوره

5 فصل
10 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

آشنایی با طراحی بسته‌بندی 11 ساعت
تومان 599,000
طراحی لوگوتایپ فارسی 7 ساعت
تومان 849,000
نرم‌افزار Final Cut Pro X 11 ساعت
تومان 599,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

حامد حکیمی
  • 4 امتیاز
  • 15 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها