z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

اصول مارکتینگ

در دوره اصول مارکتینگ مدرسه اینورس، هنرجویان با اصول پایهای مارکتینگ جهت شناخت بهتر مصرف‌کننده و خریدار، طراحی و تدوین چارچوب استراتژیک برند و ایجاد تجربه کامل از برند برای مصرف‌کننده و خریدار آشنا می‌شوند. همچنین هنرجویان می‌آموزند چگونه با مهارت‌های کسب شده، چارچوب استراتژیک برند شامل قلمرو، زمین بازی، مخاطب هدف، بینش، ارزش‌ها و شخصیت برند، نردبان مزایا، دارایی‌های برند و ... را تدوین کرده و توسط ابزار Famous آن را ارزیابی کنند. پس از تدوین استراتژی برند نوبت به تهیه برنامه ایجاد تجربه برند خواهد بود و با متد MOT لحظات صفر، اول و دوم تجربه مصرف‌کننده از برند را برنامه‌ریزی می‌کنیم. در آخر می‌آموزیم چگونه با توجه به مراحل فوق یک Brief برای برند خود تهیه کنیم و خروجی گروه‌های خلاقه و طراحی را با ابزاری منطقی ارزیابی و سنجش می‌کنیم تا بتوانیم برنامه اولیه مارکتینگ مناسب و تاثیرگذاری را آماده اجرا نماییم.
4.8 (2 ) احسان مهدیزاده
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 4 فصل
  • 18 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 8 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 24 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانش‌جویان در حال تحصیل و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها، صاحبان مشاغل، مدیران و کارشناسان مارکتینگ و برند و فروش، استراتژیست‌ها، مدیران پروژه، اعضای گروه‌های خلاقیت، طراحان گرافیک و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره لازم است هنرجویان آشنایی اولیه با مفاهیم برند، کسب و کار، بازار مصرف‌کنندگان، خلاقیت و طراحی، کمپینهای تبلیغاتی و ... داشته باشند.

توضیحات دوره

امروز می‌توان مارکتینگ را می‌توان مهم‌ترین عملکرد در حوزه کسب و کار و بازرگانی شرکت‌های بزرگ دانست، زیرا مارکتینگ به فروش خدمات و کالاها کمک کرده و به سازمان‌ها اجازه رقابت در بازار را می‌دهد. اما در بازار ایران این حیطه عموماً به صورت سنتی و گاهاً اقتضایی اداره می‌شود که این موضوع باعث می‌شود برندهای ماندگار کمتری در بازار ایران به وجود بیایند و همچنین باعث می‌شود به راحتی برندهای جدید وارد رقابت با برندهای قدیمی‌تر شده و سهم بازار کسب کنند. به علاوه عدم وجود چارچوب ارتباطی معین و کلامی استاندارد مابین تیم‌های استراتژی و برند با گروه‌های خلاقیت و طراحی باعث رفت و برگشت فراوان بین این دو گروه و تعارض مفاهیم و خروجی‌های ارتباطی می‌گردد. بنابراین اگر برندها بخواهند از قافله بازار عقب نمانند و به رقابت ادامه دهند باید مارکتینگ را به‌روز کرده و بهبود بخشند. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز بازار در میان برندها، دوره اصول مارکتینگ را طراحی کرده است. در دوره اصول مارکتینگ مدرسه اینورس، هنرجویان با اصول پایه‌ای مارکتینگ جهت شناخت بهتر مصرف‌کننده و خریدار، طراحی و تدوین چارچوب استراتژیک برند و ایجاد تجربه کامل از برند برای مصرف‌کننده و خریدار آشنا می‌شوند. همچنین هنرجویان می‌آموزند چگونه با مهارت‌های کسب شده، چارچوب استراتژیک برند شامل قلمرو، زمین بازی، مخاطب هدف، بینش، ارزش‌ها و شخصیت برند، نردبان مزایا، دارایی‌های برند و ... را تدوین کرده و توسط ابزار Famous آن را ارزیابی کنند. پس از تدوین استراتژی برند نوبت به تهیه برنامه ایجاد تجربه برند خواهد بود و با متد MOT لحظات صفر، اول و دوم تجربه مصرف‌کننده از برند را برنامه‌ریزی می‌کنیم. در آخر می‌آموزیم چگونه با توجه به مراحل فوق یک Brief برای برند خود تهیه کنیم و خروجی گروه‌های خلاقه و طراحی را با ابزاری منطقی ارزیابی و سنجش می‌کنیم تا بتوانیم برنامه اولیه مارکتینگ مناسب و تاثیرگذاری را آماده اجرا نماییم. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره اصول مارکتینگ مدرسه اینورس، هنرجویان می‌توانند برنامه مارکتینگ متناسب به برند و متمایز از رقبا که به طور دقیق برای محصول و برند ما تدوین شده است و تاثیر دقیق بر خواسته‌ها و نیازهای مصرف‌کنندگان گروه هدف دارد را تهیه کنیم و راه‌های انتقال پیام به مصرف‌کننده و خریدار را طراحی کنیم. این مهم باعث می‌شود بتوانیم خواسته‌هایمان را هدفمند کنیم و برند خود را در جایگاه مناسب و دلخواه و با کمترین انحراف از برنامه و خواسته اولیه قراردهیم .

اطلاعات دوره

4 فصل
8 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

کارشناسی شبکه‌های اجتماعی 13 ساعت
تومان 599,000

دوره های مرتبط

Gamification badge
Gamification
سهراب مستقیم 4 (2)

تومان 599,000

تومان 1,797,000

در مورد مدرس

احسان مهدیزاده
  • 4 امتیاز
  • 0 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس