z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

طراحی لباس با نرم‌افزار Marvelous Designer

مدل‌سازی سه بعدی (3D Modeling) به عنوان یک ترند به همه کسب و کارها و صنایعی که چیزی برای نمایش دارند وارد شده است. امروز 3D Modeling توسط نرم‌افزارهای حرفه‌ای که به صورت انحصاری برای صنایع مختلف طراحی شده‌اند انجام می‌شود. در صنایع پوشاک و Fashion هم امروز به جای کشیدن الگو و طراحی با ابزارهای ابتدایی مثل مداد، مدل‌سازی سه بعدی با استفاده از نرم‌افزار با بهترین کیفیت انجام می‌شود.
4.5 (8 ) حسین ارکان زاده
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 15 فصل
  • 34 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 10 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 40 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان درحال تحصیل در دانشگاه‌های هنر، فارغ‌التحصیلان رشته‌های طراحی پارچه و لباس، علاقه‌مندان به طراحی کیف، لباس، دوخت، هنرجویان هنرستان‌ها و طراحان در مزون‌ها، تولیدی‌ پوشاک و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره پیش نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

مدل‌سازی سه بعدی (3D Modeling) به عنوان یک ترند به همه کسب و کارها و صنایعی که چیزی برای نمایش دارند وارد شده است. امروز 3D Modeling توسط نرم‌افزارهای حرفه‌ای که به صورت انحصاری برای صنایع مختلف طراحی شده‌اند انجام می‌شود. در صنایع پوشاک و Fashion هم امروز به جای کشیدن الگو و طراحی با ابزارهای ابتدایی مثل مداد، مدل‌سازی سه بعدی با استفاده از نرم‌افزار با بهترین کیفیت انجام می‌شود. یکی از این نرم‌افزارهای مدل‌سازی سه بعدی و طراحی لباس، Marvelous Designer است. این نرم‌افزار به شما کمک می‌کند طراحی‌های لباس را به صورت سه بعدی و با کیفیت فوق‌العاده و بسیار واقع‌گرایانه به زیباترین شکل ممکن پیش ببرید. همچنین با ابزارها و امکانات خاص خود به طرح‌های شما جان داده و آن‌ها را به فرم بدن مدل در می‌آورد. با این نرم‌افزار از ساده‌ترین تیشرت‌ها تا پیچیده‌ترین لباس‌ها و بافت پارچه‌ها به سرعت اجرا شده و به شکل خروجی سه بعدی بر تن مدل می‌رود. علاوه بر این، این نرم‌‌افزار رابط کاربری تعاملی و فوق‌العاده‌ای داشته و به آسانی با دیگر نرم‌افزارهای سه بعدی هماهنگ می‌شود. با این نرم‌افزار به آسانی می‌توانید پوشاک طراحی شده توسط خود را ویرایش کرده و به صورت سه بعدی بر تن مدل تنظیم کنید. نرم‌افزار مارولوس دیزاینر روز به روز بیش از پیش محبوب شده و امروز توسط معتبرترین استودیوهای بازی‌سازی مثل EA و Konami به کار گرفته شده است. همچنین در انیمیشن‌هایی مثل Hobbit و ماجراهای تن تن نیز مورد استفاده قرار گرفته است. با وجود محبوبیت و همچنین بکارگیری روزافزون نرم‌افزار Marvelous Designer، نیاز به نیروی متخصص برای یادگیری آن بیش از قبل احساس می‎شود. مدرسه آنلاین اینورس با توجه به نیاز بازار کار به نیروی متخصص در این حوزه دوره آنلاین دوره طراحی لباس با نرم‌افزار مارولوس دیزاینر را طراحی کرده است. در دوره طراحی لباس با نرم‌افزار مارولوس دیزاینر (Marvelous Designer) هنرجو به راحتی و با امکاناتی که این نرم‌افزار فراهم می‌‌کند می‌تواند علاوه بر الگوکشی در فضای دو بعدی، در بخش سه بعدی، الگوی کشیده شده را با تعیین جنسیت‌های مختلف و خواص فیزیکی متنوع پارچه، شبیه‌سازی کند. هنرجو همزمان می‌تواند به رفع اشکالات دوخت، برش و افکت‌های تصویری بر روی لباس طراحی شده بپردازد و در نهایت در قالب عکس و انیمیشن طرح لباس خود را با بالاترین کیفیت به مخاطبان خود ارائه دهد. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با ابزاری بسیار دقیق بدون نیاز به برش پارچه، الگوی لباس را به راحتی بکشد. جنسیت‌سازی و تغییر خصوصیات پارچه را در نرم‌افزار انجام داده و پس از آن اقدام به خرید پارچه کند. لباس‌هایی خلاقانه، با قابلیت تولید طراحی کند...

اطلاعات دوره

15 فصل
10 ساعت
فصل 1
44:16
فصل 2
17:44
فصل 3
21:36
فصل 4
57:40
فصل 5
13:07
فصل 6
40:23
فصل 7
51:59
فصل 8
21:10
فصل 9
22:49
فصل 10
46:08
فصل 11
17:50
فصل 12
19:30
فصل 13
48:08
فصل 14
07:57
فصل 15
14:02

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی مد پایدار 5 ساعت
تومان 549,000
آشنایی با فشن دیزاین 5 ساعت
تومان 549,000

در مورد مدرس

حسین ارکان زاده
  • 4 امتیاز
  • 23 نظر
  • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس