z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

Matte Painting

در دوره Matte Painting مدرسه اینورس، هنرجویان تکنیک‌های مت پینتینگ برای خلق تصاویر واقع‌گرایانه را می‌آموزند و از حس خلق کردن لذت می‌برند. همچنین می‌آموزند چگونه در این حیطه به سرعت به نتایج موفقیت‌آمیزی برسند. این دوره تمرکزی به جنبه هنری ندارد، در واقع این دوره تلاش می‌کند تا تکنیک‌های سریع را طوری به هنرجویان آموزش دهد تا بتوانند آثار بصری را زیباتر کنند.
4.9 (5 ) احسان دباغی
فارسی

799,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 7 فصل
  • 21 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 10 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 50 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

طراحان، تصویرسازان، علاقه‌مندان به حیطه‌های سینما، Game، VFX و انیمیشن و تصویرسازی فضا و دانشجویان و فارغ‌التحصیلان این حوزه‌ها و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره لازم است هنرجویان شناخت کافی از نرم‌افزار Photoshop داشته باشند.

توضیحات دوره

امروزه هنر دیجیتال در تمامی آثار هنری راه پیدا کرده و به افزایش کیفیت آثار، کاهش هزینه‌ها و آسان شدن فرآیندها کمک کرده است. یکی از مشهورترین مصداق‌های آن استفاده از Matte Painting (مت پینتینگ) برای تولید آثار باکیفیت‌تر در حیطه سینما، بازی‌های رایانه‌ای و اقسام دیگر تصویر است. مت پینتینگ در واقع مجموعه تکنیک‌هایی است که مناظر، لوکیشن‌ها و تصاویری خلق می‌کند که ساخت آن‌ها به صورت واقعی یا بسیار هزینه‌بر است یا اصلاً امکان تصویربرداری از آن‌ها و یا ساخت ماکت آن‌ها وجود ندارد. امروز با توجه به افزایش تولید محتوای ویدئویی نیاز به هنرمندان متخصص در حیطه Matte Painting بیش از پیش احساس می‌شود. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره Matte Painting را طراحی کرده است. در دوره Matte Painting مدرسه اینورس، هنرجویان تکنیک‌های مت پینتینگ برای خلق تصاویر واقع‌گرایانه را می‌آموزند و از حس خلق کردن لذت می‌برند. همچنین می‌آموزند چگونه در این حیطه به سرعت به نتایج موفقیت‌آمیزی برسند. این دوره تمرکزی به جنبه هنری ندارد، در واقع این دوره تلاش می‌کند تا تکنیک‌های سریع را طوری به هنرجویان آموزش دهد تا بتوانند آثار بصری را زیباتر کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین Matte Painting مدرسه اینورس، هنرجویان می‌توانند در زمینه‌های جلوه‌های بصری، تبلیغات، Game، انیمیشن و ... فعالیت کرده و به زیباتر کردن آثار بپردازند. همچنین می‌توانند جذب شرکت‌های فعال در این حوزه و یا کمپانی‌های معتبر فیلم و بازی‌سازی شوند.

اطلاعات دوره

7 فصل
10 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

بازیگری در انیمیت دو بعدی 10 ساعت
تومان 749,000
روایتگری بصری 12 ساعت
تومان 599,000
طراحی آکادمیک 22 ساعت
تومان 849,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

احسان دباغی
  • 4 امتیاز
  • 0 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس

Matte Painting badge
Matte Painting
احسان دباغی 4.9 (5)

تومان 799,000