z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

UV، Texturing و Lighting در نرم‌افزار Maya

در مدل‌سازی سه بعدی، مدل‌های اولیه معمولاً خام بوده و از زیبایی‎های بصری کافی برخوردار نیستند. مخاطبان با این‌گونه مدل‌های خنثی و غیرطبیعی به خوبی ارتباط برقرار نمی‌کنند.
4.6 (12 ) فراز صیادی اسکویی
فارسی

699,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 3 فصل
  • 19 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 6 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 24 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته انیمیشن و پویانمایی، معماری، طراحی صنعتی، گرافیک، نقاشی، عکاسی، هنرجویان هنرستان‌‌ها، طراحان شرکت‌‌های تبلیغاتی و سایر علاقه‌مندان به هنر طراحی سه بعدی از جمله مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • گذراندن دوره مدلسازی مقدماتی و پیشرفته در مایا

توضیحات دوره

در مدل‌سازی سه بعدی، مدل‌های اولیه معمولاً خام بوده و از زیبایی‎های بصری کافی برخوردار نیستند. مخاطبان با این‌گونه مدل‌های خنثی و غیرطبیعی به خوبی ارتباط برقرار نمی‌کنند. برای اینکه یک مدل سه بعدی کارکرد خود را داشته باشد، لازم است از بافت و نورپردازی مناسبی برخوردار باشد. پیش برد این فرآیند الزامی و رسیدن به مدلی واقع‌گرایانه و زیبا، با استفاده از امکانات و ابزارهای UV، Texturing و Lighting در نرم‌افزار Maya امکان‌پذیر است. استفاده از این ابزارها تنها با کسب مهارت و یادگیری حرفه‌ای و دقیق آن‌ها اتفاق می‌افتد. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این موضوع دوره آنلاین آموزش UV، Texturing و Lighting در نرم‌افزار Maya را طراحی کرده است. در دوره آموزش UV، Texturing و Lighting در نرم‌افزار Maya، هنرجو با نحوه پیش بردن فرآیند UV، Texturing و Lighting در نرم‌افزار Maya، آشنا شده و می‌آموزد چطور یک مدل خام و خنثی را به یک مدل واقع‌گرایانه و زیبا تبدیل کند. کار این دوره با اجرای مرحله UV آغاز شده و با Texturing ادامه یافته و در نهایت به Lighting ختم می‌شود. اجرای این فرآیند نیازمند کسب مهارت است و این مهارت با آموزش دقیق امکان‌‌پذیر می‌باشد.  در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن این دوره هنرجو می‌تواند: با مبانی UV، Texture و Lighting یک Object سه بعدی آشنا شود. Textureهای ساده را به Objectها نسبت دهد. صحنه‌های ساده را با موتور رندر Default مایا نورپردازی کنند و رندر بگیرند. Moodهای مختلف فضا، انواع Texture و نورپردازی را درک کند. یک مدل خام و خنثی را به مدلی طبیعی، زیبا و کامل تبدیل کند. با پیشرفت در کار و کسب مهارت بیش‌تر جذب استودیوهای انیمیشن، بازی‌سازی و شرکت‌های تبلیغاتی شود.

اطلاعات دوره

3 فصل
6 ساعت
فصل 1
43:16
فصل 2
01:12
فصل 3
47:01

خرید های دانشجویان این دوره

مبانی ترکیب‌بندی رنگ 7 ساعت
تومان 499,000
طراحی لوگوتایپ فارسی 7 ساعت
تومان 849,000
طراحی آکادمیک 22 ساعت
تومان 849,000

در مورد مدرس

فراز صیادی اسکویی
  • 4 امتیاز
  • 107 نظر
  • 4 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس