عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

MoGraph and Fields in Cinema 4D

Cinema 4D با ماژول خاص خود که MoGraph نام دارد می‌تواند گزینه‌ای فوق‌العاده برای موشن گرافیک باشد. موگراف ماژولی است که مدل‌سازی و متحرک‌سازی را در Cinema 4D به خوبی اجرا می‌کند. موگراف به سرعت Objectهای مختلف را کپی کرده و آن‌ها را به بهترین شکل و به صورت سه بعدی به اجرا در می‌آورد.
4.8 (4 ) سعید یاغانی
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
 • 10 فصل
 • 53 درس
 • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 14 ساعت
 • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 56 ساعت
 • حرفه ای
 • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

هنرمندان سه بعدی، علاقه‌مندان به موشن گرافیک سه بعدی، انیماتورها، دانشجویان، هنرجویان و فارغ‌التحصیلان این رشته و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

 • آشنایی اولیه با نرم‌افزار Cinema 4D پیش‌نیاز شرکت در این دوره است.

توضیحات دوره

وقتی صحبت از موشن گرافیک می‌شود، با حیطه‌ای گسترده، نرم‌افزارهای مختلف و موضوعات گوناگون برای یادگیری مواجه می‌شویم. با توجه به گسترده بودن این حیطه به ندرت پیش می‌آید فردی در تمام بخش‌ها به درجه عالی برسد. بنابراین بعضی افراد به صورت عمومی کار می‌کنند و بعضی دیگر در بخشی خاص متخصص می‌شوند؛ به طور مثال گروهی طراحی محور کار می‌کنند و گروهی دیگر به Animate حرفه‌ای می‌پردازند. نکته مهم این است که ببینیم در چه بخشی خوب هستیم، همان را ادامه دهیم و به درجه عالی برسیم و در کنار آن سعی کنیم بخش‌های دیگر را نیز آرام آرام توسعه دهیم.یکی از مهم‌ترین نیازهای بازار کنونی موشن گرافیک که می‌توان با کسب مهارت در آن پیشرفت شغلی مناسبی داشت، مهارت‌های 3D است. البته که پلاگین‌های مناسبی مانند Element برای نرم‌افزار After Effects وجود دارد، اما این پلاگین‌ها تنها برخی قابلیت‌های 3D را به کاربران ارائه می‌دهد. بنابراین لازم است راه حلی مناسب‌تر برای این مشکل بیابیم. نرم‌افزاری که می‌تواند این کاربری را به خوبی ارائه دهد Cinema 4D است. Cinema 4D با ماژول خاص خود که MoGraph نام دارد می‌تواند گزینه‌ای فوق‌العاده برای موشن گرافیک باشد. موگراف ماژولی است که مدل‌سازی و متحرک‌سازی را در Cinema 4D به خوبی اجرا می‌کند. موگراف به سرعت Objectهای مختلف را کپی کرده و آن‌ها را به بهترین شکل و به صورت سه بعدی به اجرا در می‌آورد. ویژگی دیگر که موگراف را ویژه می‌کند اضافه شدن بخش Field به نسخه جدید R20 آن است. با این ویژگی می‌توان علاوه بر داشتن حرف‌های زیاد در موشن گرافیک، در جلوه‌های بصری هم تا حدودی موفق بود. با توجه به ویژگی‌های خاص Cinema 4D و خصوصاً ماژول MoGraph آن و همین‌طور نیاز بازار موشن گرافیک به مهارت‌های 3D، مدرسه آنلاین اینورس، دوره آنلاین MoGraph در Cinema 4D را طراحی کرده است.در دوره آنلاین MoGraph in C4D مدرسه اینورس، هنرجویان با ویژگی‌های موگرف، Fields و نحوه کار با آن‌ها آشنا می‌شوند. همچنین Volume Objects را می‌شناسند و یاد می‌گیرند چگونه ارتباط میان Volume Objects و Fields رقم می‌خورد. علاوه بر آن ارتباط میان MoGraph Weightmap-Vertex Weight با موگرف و فیلدها و ارتباط موگرف‌ها با رندر را درک می‌کنند و با یادگیری این مفاهیم شروع به انجام پروژه می‌کنند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین MoGraph in C4Dمدرسه اینورس، هنرجویان با کسب مهارت در کار با بخش MoGraph و Field نرم‌افزار Cinema 4D، می‌توانند دانش لازم برای تولید موشن گرافیک سه بعدی را کسب کرده و با تمرین و ممارست بیش‌تر وارد بازار کار شوند.

اطلاعات دوره

10 فصل
14 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00
فصل 9
00:00
فصل 10
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

موتور رندر Redshift 3D 15 ساعت
تومان 549,000

در مورد مدرس

سعید یاغانی
 • 4 امتیاز
 • 166 نظر
 • 3 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس