z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

Motion Design

در دوره آنلاین موشن دیزاین مدرسه اینورس، هنرجویان در آموزش طراحی حرکت یا همان موشن دیزاین کسب مهارت می‌کنند. این دوره به آموزش نکات اساسی موشن دیزاین و قوانین و اصول طراحی حرکت اختصاص دارد. بنابراین هنرجویان در این دوره هیچ تکنیک و نرم‌افزار خاصی را آموزش نمی‌بینند بلکه با تحلیل و بررسی بهترین آثار در دسته‌های مختلف اعم از آثار تبلیغاتی، موزیک ویدئو، تیتراژ، لوگوموشن و ... چگونگی رسیدن از یک ایده اولیه به تصویر متحرک را آموخته و به فهم درستی از آن می‌رسند.
2.6 (5 ) ایمان یاری
فارسی

649,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 7 فصل
  • 19 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 8 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 40 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

تمامی افرادی که می‌خواهند از یک اجراکار موشن گرافیک به یک موشن دیزاینر تبدیل شوند، علاقه‌مندان به کارگردانی آثار موشن گرافیک، انیماتورها و طراحان گرافیک که قصد ورود به دنیای موشن گرافیک را دارند و ...

نیازمندی‌های دوره

  • آشنایی با یک یا چند تکنیک اجرای تصاویر متحرک (دو بعدی دیجیتال، سه بعدی دیجیتال، استاپ موشن، فریم بای فریم، ویدئو و ...) و آشنایی با مبانی هنرهای تجسمی پیش‌نیازهای این دوره هستند.

توضیحات دوره

در سال‌های اخیر موشن گرافیک یکی از انواع محتوا بوده که در دنیای اشباع شده از محتوا، همچنان هم جایگاه مناسبی در ذهن مخاطب به خود اختصاص داده است. به علاوه این نوع از محتوا توانسته است ارتباط موثری با مخاطب برقرار کند. اما موضوعی که به نوعی موشن گرافیک را با تنگنا مواجه کرده عدم وجود دیزاین و طراحی متناسب با ایده و هدف آثار و همچنین تکیه بیش از حد بر تکنیک است. در واقع در تولید موشن گرافیک سه مرحله کلی وجود دارد: مرحله اول ایده‌پردازی است، مرحله دوم طراحی است و مرحله سوم اجرا است. با وجود اینکه مرحله طراحی، ارتباط‌دهنده اجرا و ایده با یکدیگر و به نوعی مهم‌ترین مرحله تولید یک موشن گرافیک است، اما توجه شایسته‌ای به آن نمی‌شود. بنابراین برای رسیدن به موشن‌های بهتر نیاز است موضوع طراحی به صورت جدی مدنظر قرار گیرد. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز دوره آنلاین موشن دیزاین را طراحی کرده است.در دوره آنلاین موشن دیزاین مدرسه اینورس، هنرجویان در آموزش طراحی حرکت یا همان موشن دیزاین کسب مهارت می‌کنند. این دوره به آموزش نکات اساسی موشن دیزاین و قوانین و اصول طراحی حرکت اختصاص دارد. بنابراین هنرجویان در این دوره هیچ تکنیک و نرم‌افزار خاصی را آموزش نمی‌بینند بلکه با تحلیل و بررسی بهترین آثار در دسته‌های مختلف اعم از آثار تبلیغاتی، موزیک ویدئو، تیتراژ، لوگوموشن و ... چگونگی رسیدن از یک ایده اولیه به تصویر متحرک را آموخته و به فهم درستی از آن می‌رسند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین موشن دیزاین مدرسه اینورس، هنرجویان به آشنایی اصولی با رشته موشن گرافیک می‌رسند، ژانرها و دسته‌بندی‌های مختلف آن را به خوبی شناسایی می‌کنند، تکنیک‌های اجرایی مختلف را می‌آموزند، در اصول طراحی حرکت در انواع پرکاربرد موشن گرافیک کسب مهارت می‌کنند، نحوه نگاه درست و تحلیل آثار موشن گرافیک را یاد می‌گیرند و از یک تکنسین اجرای تصاویر متحرک به یک دیزاینر حرکت که می‌تواند موشن گرافیک را طراحی و کارگردانی کند تبدیل می‌شوند.

اطلاعات دوره

7 فصل
8 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

MoGraph and Fields in Cinema 4D 14 ساعت
تومان 749,000
آموزش نرم افزار Cinema 4D 20 ساعت
تومان 649,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

ایمان یاری
  • 4 امتیاز
  • 32 نظر
  • 3 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس