z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

نرم‌افزار NUKE Essential

جلوه‌های بصری روز به روز سهم بیش‌تری از صنایع دیداری و خصوصاً سرگرمی را به خود اختصاص می‌دهند. امروز کم‌تر فیلم یا تبلیغی را می‌بینید که در آن اثری از جلوه‌های بصری نباشد. اما بعضی از این تصاویر تا حدی واقع‌بینانه و ظریف طراحی شده‌اند که که مخاطب به مجازی بودن آن‌ها شک می‌کند. به جرأت می‌توان گفت که بیش‌تر این جلوه‌های بصری واقع‌گرایانه با یک نرم‌افزار خلق شده‌اند. نام این نرم‌افزار Nuke است.
3.8 (21 ) مازیار شریفیان
فارسی

649,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 7 فصل
  • 15 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 10 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 30 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان درحال تحصیل و فارغ‌التحصیلان رشته‌های انیمیشن، سینما، کارگردانی، علاقه‌مندان به جلوه‌های ویژه، هنرجویان هنرستان‌ها و کارمندان استودیوها و شرکت‌‎های تبلیغاتی و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • آشنایی با نرم‌افزارهای ترکیب‌بندی تصویر مانند فتوشاپ و نرم‌افزارهای Timeline Base مانند پریمیر یا افترافکت

توضیحات دوره

جلوه‌های بصری روز به روز سهم بیش‌تری از صنایع دیداری و خصوصاً سرگرمی را به خود اختصاص می‌دهند. امروز کم‌تر فیلم یا تبلیغی را می‌بینید که در آن اثری از جلوه‌های بصری نباشد. اما بعضی از این تصاویر تا حدی واقع‌بینانه و ظریف طراحی شده‌اند که که مخاطب به مجازی بودن آن‌ها شک می‌کند. به جرأت می‌توان گفت که بیش‌تر این جلوه‌های بصری واقع‌گرایانه با یک نرم‌افزار خلق شده‌اند. نام این نرم‌افزار Nuke است.Nuke یک نرم‌افزار Compositing و جلوه‌های ویژه‌ بصری است. این نرم‌افزار به طراحان و Compositorها کمک می‌کند تا هرگونه جلوه‌های بصری را به بهترین شکل و هموارترین مسیر مدیریت و به یک تصویر نهایی تبدیل کنند. امروز میزان تقاضا برای این نرم‌افزار در بازار جلوه‌های بصری به اندازه میزان تقاضا نرم‌افزار Photoshop و Illustrator در گرافیک است. بنابراین برای نیروهای متخصص و دانش آموخته که بر این نرم‌افزار تسلط کامل داشته باشند نیاز مبرمی احساس می‌شود. مدرسه آنلاین اینورس با توجه به نیاز بازار کار به نیروی متخصص در این حوزه دوره آنلاین نرم‌افزار Nuke را طراحی کرده است. در دوره آموزش کاربردی نرم‌افزار Nuke هنرجویان با نحوه کار با ابزارهای ساخت یک ترکیب‌بندی آشنا شده و نحوه اجرای ترکیب‌بندی یک شات جلوه‌های بصری را می‌آموزند. یادگیری این مهارت، به هنرجو قابلیت تغییر تصاویر فیلبرداری شده، مدیریت Renderهای سه بعدی و ترکیب آن‌ها را می‌دهد. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن این دوره هنرجو می‌تواند: تصاویر فیلم‌برداری شده را تغییر داده و Renderهای سه بعدی را با آن‌ها ترکیب کند. به خوبی کار ترکیب‌بندی را پیش برده و خروجی‌های واقع‌گرایانه تولید کند. جلوه‌های ویژه یک فیلم سینمایی یا ویدئوی تبلیغاتی را اجرا کند. جذب استودیوهای فیلم‌سازی و شرکت‌های تبلیغاتی شود یا به صورت آزاد با استودیوهای فیلم‌سازی و شرکت‌های تبلیغاتی همکاری کند.

اطلاعات دوره

7 فصل
10 ساعت
فصل 1
14:27
فصل 2
11:41
فصل 3
39:39
فصل 4
23:56
فصل 5
28:18
فصل 6
41:50
فصل 7
49:28

خرید های دانشجویان این دوره

در مورد مدرس

مازیار شریفیان
  • 3 امتیاز
  • 24 نظر
  • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس