z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

آشنایی با طراحی بسته‌بندی

مدرسه آنلاین اینورس با توجه به نیاز بازار به بسته‌بندی و خلا طراحان حرفه‌ای در حوزه بسته‌بندی، این دوره را طراحی کرده تا تمام مهارت‌های لازم برای طراحی بسته‌بندی استاندارد و جذاب یک محصول را به علاقه‌مندان این عرصه آموزش دهد. ضمن اینکه فرآیند آموزشی این دوره طراحی شده که هنرجویان با سختی‌های معمول طراحی بسته‌بندی روبه‌رو نشوند و بتوانند با ساده‌سازی مباحث، درک درستی از این هنر-صنعت پیدا کنند.
محمدرضا اسلام پرست
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 4 فصل
  • 23 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 11 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 33 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان و فارغ‌التحصیلان گرافیک و طراحی صنعتی، طراحان بسته‌بندی و همین‌طور علاقه‌مندان به حوزه طراحی محصول، مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره آشنایی با گرافیک دیزاین، کمک‌کننده خواهد بود.

توضیحات دوره

صنعت بسته‌بندی یکی از صنایع زیربنایی در دنیای مدرن به حساب می‌آید که نقش بسیار پررنگی در رونق فروش، توسعه تجارت، صادرات و مراودات بین‌المللی اقتصادی ایفا می‌کند. بسته‌بندی محصولات مختلف به‌طور بسیار وسیعی در زندگی افراد حضور دارد؛ از اقلام مواد غذایی و دارویی گرفته تا کالاهای مصرفی، لوازم خانگی، کالاهای صنعتی و استراتژیک و ... همه با طراحی بسته‌بندی مرتبط هستند.  بسته‌بندی دیگر فقط ابزاری ساده برای انتقال آسان‌تر محصولات نیست؛ بلکه امکانی مهم برای فعالیت‌های بازاریابی و برندینگ است. شرکت‌های مختلف با استفاده از بسته‌بندی و طراحی‌های خاصی که برای آن‌ها درنظر می‌گیرند، امکان موفقیت خود را در بازار افزایش می‌دهند.اما علی‌رغم اهمیت طراحی بسته‌بندی در فروش و بازاریابی یک محصول، صنعت بسته‌بندی هنوز جایگاه استاندارد و محکمی در ایران پیدا نکرده است. همواره شاهد بودیم برخی از کمپانی‌های بزرگ به طراحان بسته‌بندی خارج از کشور رجوع می‌کنند و ترجیح می‌دهند فرآینده‌های طراحی و ساخت اقلام بسته‌بندی را به بیرون ایران منتقل کنند. طراحان گرافیک هم به خاطر سختی‌های این مسیر علی‌رغم بازار کار بسیار گرمی که دارد، کمتر وارد این عرصه می‌شوند.  مدرسه آنلاین اینورس با توجه به این نیاز و خلا طراحان حرفه‌ای در حوزه بسته‌بندی، این دوره را طراحی کرده تا تمام مهارت‌های لازم برای طراحی بسته‌بندی استاندارد و جذاب یک محصول را به علاقه‌مندان این عرصه آموزش دهد. ضمن اینکه فرآیند آموزشی این دوره طراحی شده که هنرجویان با سختی‌های معمول طراحی بسته‌بندی روبه‌رو نشوند و بتوانند با ساده‌سازی مباحث، درک درستی از این هنر-صنعت پیدا کنند.  در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 12 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره «آشنایی با دیزاین بسته‌بندی» مدرسه آنلاین اینورس، هنرجویان مهارت و اطلاعات کافی درباره صنعت بسته‌بندی را کسب می‌کنند و می‌توانند بخش‌های مختلف طراحی بسته‌بندی را آنالیز کنند. رنگ و تصویر در بسته‌بندی، تایپ و لوگو، ترکیب بندی در بسته‌بندی،Transparent Packaging بافت و لامسه، مینیمالیسم در بسته‌بندی، بسته‌بندی‌های غیرمتعارف و خلاق، از دیگر مباحث و مهارت‌هایی است که هنرجویان در این دوره فرا می‌گیرند. 

اطلاعات دوره

4 فصل
11 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی لوگوتایپ فارسی 7 ساعت
تومان 849,000
نرم‌افزار Final Cut Pro X 11 ساعت
تومان 599,000
تدوین فیلم 7 ساعت
تومان 699,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

دوره های دیگر مدرس