z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

پلاگین Parakeet در Grasshopper Rhino

الگوریتم، منطق، فرمول و یا فرآیندی برای حل مشکلات است. الگوریتم‌ها از دیرباز با ما همراه بوده اما به تدریج به کسب و کارها و حوزه‌های مختلف وارد شده‌اند. امروزه از الگوریتم‌ها در انواع حرفه‌ها و حوزه‌های مختلف استفاده می‌شود.
4.8 (4 ) آرمان خلیل‌بیگی
فارسی

599,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 5 فصل
  • 9 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 4 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 16 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

طراحان، هنرمندان و حرفه‌مندان از هر حوزه مخاطب این دوره هستند. به طور خاص این دوره برای طراحان صنعتی (Product Designers)، طراحان گرافیک و هنرمندان گرافیک رایانشی (CG Designers) و معماران راهگشا خواهد بود.

نیازمندی‌های دوره

  • اشنایی با نرم‌افزار Rhino-Grasshopper

توضیحات دوره

الگوریتم، منطق، فرمول و یا فرآیندی برای حل مشکلات است. الگوریتم‌ها از دیرباز با ما همراه بوده اما به تدریج به کسب و کارها و حوزه‌های مختلف وارد شده‌اند. امروزه از الگوریتم‌ها در انواع حرفه‌ها و حوزه‌های مختلف استفاده می‌شود. یکی از این حوزه‌ها که الگوریتم‌ها در آن وارد شده و کارِ افراد شاغل در این حوزه را دستخوش تغییر کرده طراحی و مدل‌سازی است. یک الگوریتم می‌تواند Patternها (الگوهای) پرکاربردی که فرآیند طراحی را آسان می‌کند را در اختیار طراح بگذارد. امروز گرافیست‌ها، طراحان صنعتی، طراحان معماری، طراحان لباس و زیورآلات و ... با استفاده از الگوریتم‌‌ها و Patternها کار طراحی خود را آسان‌تر کرده و آن را به فرآیندی ساده تبدیل می‌کنند. الگوریتم‌ها بسیار دقیق بوده و کمک می‌کنند تا نتایج بدون هیچ‌گونه خطا و خلل به ثمر برسند. به کمک الگوریتم‌ها دیگر نیازی نیست مراحل به صورت دستی و استاتیک پیش بروند بنابراین نبود کارهای تکرارشونده در زمان و انرژی صرفه‌جویی خواهد کرد. یکی از ابزارهای بسیار کارآمد در مدل‌سازی الگوریتمیک و پارامتریک، افزونه پاراکیت است. پاراکیت، مجموعه‌ای از Componentهاست که بر ایجاد الگوهای الگوریتمیک تمرکز دارد. پاراکیت به شما این امکان را می‌دهد تا Patternها و شبکه‌های بسیار طبیعی Geometrical منحصر‌به‌فرد و بسیار آسان خلق کنید. به دلیل پیچیدگی‌های موجود در یادگیری این پلاگین، کسب مهارت در آن نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و آموزش حرفه‌ای است. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره آنلاین پلاگین Parakeet در Grasshopper Rhino را طراحی کرده است. دوره آنلاین پلاگین Parakeet در Grasshopper Rhino، تنها دوره جامع آموزشی فارسی این مجموعه ابزار است که توسط تیم مولف آن ارائه می‌شود. پس از فراگیری روش‌های تولید Patternها توسط پاراکیت می‌توانید در حوزه فعالیت خود، Patternهای پیچیده را به صورت پارامتریک با کنترل‌پذیری بالا تولید کنید. همچنین Rhino و Grasshopper به عنوان میزبان، این قابلیت را ارائه می‌دهند که Patternهای تولید شده چه به صورت دو بعدی و سه بعدی به راحتی با فرمت‌های متداول به سایر نرم‌افزار‌های متداول طراحی منتقل شوند. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

این دوره به آموزه‌هایی از پلاگین Parakeet می‌پردازد که هنرجو: با این پلاگین و ویژگی‌های آن آشنا شود. انواع Patternهای این پلاگین را بشناسد. به‌کارگیری این پلاگین و طراحی با آن را یاد بگیرد.

اطلاعات دوره

5 فصل
4 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی قلم فارسی 8 ساعت
تومان 949,000
Composite انیمیشن در After Effects 13 ساعت
تومان 799,000
MoGraph and Fields in Cinema 4D 14 ساعت
تومان 749,000

در مورد مدرس

آرمان خلیل‌بیگی
  • 4 امتیاز
  • 18 نظر
  • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس