z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

الگوسازی و دوخت

با کسب مهارت در الگوسازی و دوخت، می‌توانید به سوی اجرایی کردن ایده‌های خود پیش بروید. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن اهمیت الگوسازی و دوخت در اجرایی کردن ایده‌های صنعت فشن دوره آنلاین الگوسازی و دوخت را طراحی کرده است.
1.5 (1 ) شهلا رسولی
فارسی

649,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 4 فصل
  • 18 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 6 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 30 ساعت
  • مبتدی
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته طراحی لباس، علاقه‌مندان به رشته طراحی لباس، هنرجویان هنرستان‌ها، علاقه‌مندان به الگوسازی و دوخت انواع لباس و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • این دوره پیش نیاز خاصی ندارد.

توضیحات دوره

از ایده تا اجرا در صنعت فشن و پوشاک فاصله بسیار زیادی وجود دارد. بسیار هستند ایده‌های خلاقانه و خارق‌العاده‌ای که به دلیل نبود توانایی در اجرا یا عدم وجود مسیر مشخص برای اجرا به فراموشی سپرده شده یا توسط رقیبان قوی اجرا می‌شوند. و این موضوع چیزی جز شکست خوردن را برای صاحبان ایده به ارمغان نمی‌آورد. بنابراین توجه به پتانسیل اجرا و اساساً اجرایی بودن یک ایده موضوعی است که از همان زمان ایده‌پردازی یک پروژه فشن باید در ذهن وجود داشته باشد. با کسب مهارت در الگوسازی و دوخت، می‌توانید به سوی اجرایی کردن ایده‌های خود پیش بروید. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن اهمیت الگوسازی و دوخت در اجرایی کردن ایده‌های صنعت فشن دوره آنلاین الگوسازی و دوخت را طراحی کرده است. در دوره آنلاین الگوسازی و دوخت مدرسه اینورس، هنرجویان الگوسازی و دوخت را از مراحل ابتدایی می‌آموزند. این آموزش با آشنایی با ابزار مورد نیاز آغاز می‌شود و پس از آن بر اندازه‌گیری صحیح و مقایسه اندازه‌ها با جدول سایزبندی و استخراج سایز افراد تمرکز می‌کنیم. سپس به محاسبات الگو در متد مولر می‌پردازیم. بعد از این مرحله الگوکشی بالاتنه مولر به صورت مرحله‌ای را انجام می‌دهیم، سپس مراحل آماده‌سازی پارچه برای برش و برش پارچه را فرا می‌گیریم. در ادامه مراحل دوخت بالاتنه ساده را انجام می‌دهیم. بعد از انجام دوخت بالاتنه ساده به طراحی الگو برای سارافون می‌پردازیم و مراحل برش و دوخت رو توضیح می‌دهیم. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین الگوسازی و دوخت مدرسه اینورس، هنرجویان به شناخت درستی از الگوسازی و دوخت رسیده و می‌توانند الگوی بالاتنه مولر را برای اندام‌های مختلف رسم کنند. همچنین می‌توانند برای هر سایز کار الگوسازی و دوخت سارافون را انجام بدهند. درضمن این دوره پایه و نقطه آغازی برای یادگیری الگو و دوخت انواع پیراهن، بلوز و مانتوهای زنانه می‌باشد.

اطلاعات دوره

4 فصل
6 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

طراحی مد پایدار 5 ساعت
تومان 549,000
طراحی آکادمیک 22 ساعت
تومان 849,000

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

شهلا رسولی
  • 1 امتیاز
  • 17 نظر
  • 2 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس