z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX

Advertising Photomanipulation

در دوره Photo Manipulation مدرسه اینورس، هنرجویان تکنیک‌های متنوعی از فوتومنتاژ را می‌آموزند و دامنه توانایی‌های خود در این زمینه را ارتقا می‌بخشند. در این دوره، به آموزش تکنیک‌های مبتنی بر پروژه‌های عکس‌محور، مدیریت نور و رنگ، راهکارهای SELECTION و لایه‌سازی از عکس‌ها، تلفیق باورپذیر سوژه‌های عکاسی، ساخت تصاویر یکپارچه از نظر نور و رنگ و ... پرداخته می‌شود.
3.6 (4 ) علی گل‌احمر
فارسی

749,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 5 فصل
  • 22 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 9 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 45 ساعت
  • متوسط
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین این دوره

طرحان گرافیک، هنرمندان علاقه‌مند به عکاسی، عکاسان آشنا به فتوشاپ، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های گرافیک و عکاسی، طراحان گرافیک فعال در صنعت تبلیغات و ... مخاطبان این دوره هستند.

نیازمندی‌های دوره

  • برای شرکت در این دوره لازم است هنرجویان با نرم‌افزار فوتوشاپ آشنایی داشته باشند و برای ویرایش عکس‌ها بهتر است دوره فتوشاپ پیشرفته را گذرانده باشند.

توضیحات دوره

امروز اهمیت محتوای تصویرمحور در کسب و کار بیش از پیش شده است. در این حیطه تصاویر عمدتاً با اهداف بهبود کیفیت یا انتقال مفهوم و پیامی خاص دستکاری و اصلاح می‌شوند که به این کار Photo Manipulation گفته می‌شود. امروز از Photo Manipulation بیش‌تر در تجارت الکترونیک و تبلیغات استفاده می‌شود که هر دوی این بازارها با رشد روافزونی روبرو هستند، بنابراین نیاز به نیروی متخصص در این حیطه احساس می‌شود. مدرسه آنلاین اینورس با در نظر گرفتن این نیاز، دوره Photo Manipulation را طراحی کرده است. در دوره Photo Manipulation مدرسه اینورس، هنرجویان تکنیک‌های متنوعی از فوتومنتاژ را می‌آموزند و دامنه توانایی‌های خود در این زمینه را ارتقا می‌بخشند. در این دوره، به آموزش تکنیک‌های مبتنی بر  پروژه‌های عکس‌محور، مدیریت نور و رنگ، راهکارهای SELECTION و لایه‌سازی از عکس‌ها، تلفیق باورپذیر سوژه‌های عکاسی، ساخت تصاویر یکپارچه از نظر نور و رنگ و ... پرداخته می‌شود. در نظر داشته باشید که میزان ساعات هر دوره، شامل مجموع ویدیوهای آموزشی و زمان اختصاص یافته برای یادگیری، تمرین و تکرار هر مبحث است. مدرسه اینورس با تکیه بر 11 سال سابقه درخشان در زمینه برگزاری دوره‌های آموزشی-تعاملی و کارگاهی در حیطه‌های مختلف با هدف در دسترس بودن در تمام نقاط کشور، اقدام به طراحی و تدارک دوره‌های آنلاین نموده است. مهم‌ترین ویژگی‌های دوره‌های مدرسه آنلاین اینورس عبارتند از: طراحی دوره‌ها براساس به‌روز‌ترین استانداردهای آموزشی،‌ طرح درس کاربردی و مهارت‌محور، دسترسی آسان در سراسر کشور، حضور اشخاص حرفه‌ای در هر حوزه به عنوان مدرس، ارائه مدرک مدرسه اینورس.

آنچه یاد می‌گیرید

با گذراندن دوره آنلاین Photo Manipulation مدرسه اینورس، هنرجویان در جهت ساخت هرچه واقعی‌تر یک تصویر مبتنی بر عکس توانایی‌های خوبی پیدا می‌کنند، همچنین می‌توانند یک اثر غیرواقعی را به رئال‌ترین شکل ممکن پیاده‌سازی کنند و در نهایت با ممارست بیش‌تر شروع به فعالیت حرفه‌ای در این بازار کنند.

اطلاعات دوره

5 فصل
9 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

دوره های مرتبط

در مورد مدرس

علی گل‌احمر
  • 3 امتیاز
  • 5 نظر
  • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس