z
عضویت / ورود
مدرسه اینورس
رشته VFX
پرفروش

نرم‌افزار Adobe Photoshop CC پیشرفته

در دوره فتوشاپ پیشرفته مدرسه آنلاین اینورس، ضمن یادگیری امکانات جدید فتوشاپ 2021 و آموختن اصول اولیه در ریتاچ محصولات تبلیغاتی و عکاسی پرتره، با سایر امکانات پر استفاده فتوشاپ از قبیل جدا کردن سوژه از زمینه و سایر تکنیک‌ها با مفاهیم اصلی آماده‌سازی عکس برای چاپ نیز آشنا می‌شوید.
5 (3 ) علیرضا اردوبادی
فارسی

799,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
  • 13 فصل
  • 67 درس
  • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 15 ساعت
  • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 75 ساعت
  • حرفه ای
  • گواهی پایان دوره

مخاطبین دوره

این دوره برای طراحان گرافیک، طراحان صنعتی، عکاس‌ها، طراحان پرزنتیشن معماری، علاقمندان به انیمیشن، تصویرسازی، علاقمندان به تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی و کلیه طراحان حیطه تبلیغات مناسب است.

پیش نیاز دوره

  • آشنایی با نرم‌افزار فتوشاپ، تسلط بر کار با لایه‌ها، ماسک‌ها و ابزارهای فتوشاپ

توضیحات دوره

دوره فتوشاپ پیشرفته اینورس، نه تنها برای افرادی که دوره مقدماتی را در مدرسه آنلاین اینورس گذرانده‌اند، بلکه برای کلیه افرادی که سال‌هاست با فتوشاپ کار می‌کنند نیز کاربرد ویژه‌ای دارد؛ چرا که بیشتر افراد اطلاعاتی جزیره‌ای از فتوشاپ دارند و بسیاری از مفاهیم و تکنیک‌های مهم آن را بصورت علمی و عملی نمی‌دانند.  تمرکز اصلی این دوره بر روی مفاهیم اصلی و علمی نحوه تشکیل رنگ در دنیای دیجیتال، شناخت و نحوه استفاده از رنگ‌های مکمل در فتوشاپ، شناخت کامل فرمت‌ها و تفاوت انواع خروجی‌ها برای دستگاه‌های مختلف، تسلط کامل بر پلاگین Camera Raw و شناخت کامل این ابزار و جزئیات و تکنیک‌های خاص آن، روش‌ها و تکنیک‌های ویژه جداکردن سوژه از Background (دور بری) برای مدل‌های بسیار پیچیده مانند مو، Selection روی متریال‌های پیچیده مانند آب، توری، بطری و ...  تکنیک‌های رتوش بر روی متریال‌های مختلف مانند شیشه، پلاستیک، فلز و ...، تکنیک‌های رتوش تصویر در پرتره و تبلیغات مانند برداشتن گرد و خاک از روی اجسام و همچنین برداشتن چروک از لباس. شناخت و تسلط بر اکشن‌ها و سیستم‌های Automation، شناخت و کار با فیلترها و نحوه استفاده تکنیکال از آن‌ها، خلق تصاویر  HDRو پانوراما، تکنیک‌های تخصصی ریتاچ در محصولات و آماده‌سازی آن‌ها برای تبلیغات و همچنین انیمشین فریم به فریم و timeline در فتوشاپ، افکت‌گذاری و تدوین ابتدایی روی ویدئو و توضیح در مورد جدیدترین امکانات فتوشاپ 2021 است. همچنین در این دوره در مورد تکنیک‌ها و مفاهیم اصلی و بسیار مهم در آماده‌سازی برای چاپ و رنگ پنجم صحبت می‌شود.

اطلاعات دوره

13 فصل
15 ساعت
فصل 1
00:00
فصل 2
00:00
فصل 3
00:00
فصل 4
00:00
فصل 5
00:00
فصل 6
00:00
فصل 7
00:00
فصل 8
00:00
فصل 9
00:00
فصل 10
00:00
فصل 11
00:00
فصل 12
00:00
فصل 13
00:00

خرید های دانشجویان این دوره

در مورد مدرس

علیرضا اردوبادی
  • 5 امتیاز
  • 84 نظر
  • 4 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس