z
ورود عضویت
پرفروش

نرم‌افزار Adobe Photoshop پیشرفته

نرم‌افزار ادوبی فتوشاپ، پراستفاده‌ترین و محبوب‌ترین نرم‌افزارِ اصلاح و تلفیق عکس و تصویر در جهان است. این نرم‌افزار قابلیت‌های بسیار گسترده‌ای برای ادیت عکس از جمله‌ اصلاح نور و رنگ و تمامی خصوصیات تصویری دارد. دوره‌ی نرم‌افزار فتوشاپ پیشرفته اینورس، نه تنها برای افرادی که دوره‌ی مقدماتی را در مدرسه اینورس گذرانده‌اند، بلکه برای همه‌ی افرادی که سال‌هاست با فتوشاپ کار می‌کنند نیز کاربرد ویژه‌ای دارد؛ چرا که بیشتر افراد اطلاعاتی جزیره‌ای از فتوشاپ دارند و بسیاری از مفاهیم و تکنیک‌های مهم آن را بصورت علمی و عملی نمی‌دانند.
4.4 (24 ) علیرضا اردوبادی
فارسی
سطح: پیشرفته

799,000 تومان

ورود/عضویت
این دوره شامل
 • 13 فصل
 • 67 درس
 • مدت زمان ویدیوی آموزشی: 15 ساعت
 • مدت زمان مورد نیاز برای تمرین: 75 ساعت
 • سطح: پیشرفته
 • گواهی پایان دوره

مخاطبین دوره

این دوره برای طراحان گرافیک، طراحان صنعتی، عکاس‌ها، طراحان پرزنتیشن معماری، علاقه‌مندان به انیمیشن، تصویرسازی، علاقمندان به تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی و همه‌ی طراحان حیطه تبلیغات مناسب است.

ملزومات دوره

 • نرم‌افزار: Adobe Photoshop CC (حداقل ۲۰۱۹)
 • حداقل سیستم مورد نیاز: CPU: Core i5 RAM: 8Gb

پیش نیاز دوره

 • آشنایی مقدماتی با نرم‌افزار Adobe Photoshop یا گذراندن دوره‌‌ی نرم‌افزار Adobe Photoshop مقدماتی

توضیحات دوره

دوره‌ی نرم‌افزار Adobe Photoshop پیشرفته‌ی مدرسه‌ی اینورس، نه تنها برای افرادی که دوره مقدماتی را در مدرسه آنلاین اینورس گذرانده‌اند، بلکه برای کلیه افرادی که سال‌هاست با فتوشاپ کار می‌کنند نیز کاربرد ویژه‌ای دارد؛ چرا که بیشتر افراد اطلاعاتی جزیره‌ای از فتوشاپ دارند و بسیاری از مفاهیم و تکنیک‌های مهم آن را بصورت علمی و عملی نمی‌دانند. تمرکز اصلی این دوره بر روی مفاهیم اصلی و علمی نحوه تشکیل رنگ در دنیای دیجیتال، شناخت و نحوه استفاده از رنگ‌های مکمل در فتوشاپ، شناخت کامل فرمت‌ها و تفاوت انواع خروجی‌ها برای دستگاه‌های مختلف، تسلط کامل بر پلاگین Camera Raw و شناخت کامل این ابزار و جزئیات و تکنیک‌های خاص آن، روش‌ها و تکنیک‌های ویژه جداکردن سوژه از Background (دور بری) برای مدل‌های بسیار پیچیده مانند مو، Selection روی متریال‌های پیچیده مانند آب، توری، بطری و ... تکنیک‌های رتوش بر روی متریال‌های مختلف مانند شیشه، پلاستیک، فلز و ...، تکنیک‌های رتوش تصویر در پرتره و تبلیغات مانند برداشتن گرد و خاک از روی اجسام و همچنین برداشتن چروک از لباس. شناخت و تسلط بر اکشن‌ها و سیستم‌های Automation، شناخت و کار با فیلترها و نحوه استفاده تکنیکال از آن‌ها، خلق تصاویر HDRو پانوراما، تکنیک‌های تخصصی ریتاچ در محصولات و آماده‌سازی آن‌ها برای تبلیغات و همچنین انیمشین فریم به فریم و timeline در فتوشاپ، افکت‌گذاری و تدوین ابتدایی روی ویدئو و توضیح در مورد جدیدترین امکانات فتوشاپ 2021 است. همچنین در این دوره در مورد تکنیک‌ها و مفاهیم اصلی و بسیار مهم در آماده‌سازی برای چاپ و رنگ پنجم صحبت می‌شود.

مدل آموزشی دوره

این دوره تمرین محور است و تکمیل تمرین‌ها توسط هنرجویان لازمه‌ی تسلط پیدا کردن بر این نرم‌افزار است.

خروجی دوره

با گذراندن دوره‌های آنلاین مدرسه اینورس، هنرجویان گواهی پایان دوره دریافت می‌کنند.

اطلاعات دوره

13 فصل
15 ساعت
فصل 1
180 دقیقه
فصل 2
63 دقیقه
فصل 3
14 دقیقه
فصل 4
48 دقیقه
فصل 5
125 دقیقه
فصل 6
159 دقیقه
فصل 7
40 دقیقه
فصل 8
154 دقیقه
فصل 9
35 دقیقه
فصل 10
20 دقیقه
فصل 11
19 دقیقه
فصل 12
17 دقیقه
فصل 13
12 دقیقه

خرید های دانشجویان این دوره

مبانی رنگ 7 ساعت
تومان 499,000
روایتگری در تصویرسازی 12 ساعت
تومان 599,000
طراحی آکادمیک 22 ساعت
تومان 849,000

در مورد مدرس

علیرضا اردوبادی
 • 4 امتیاز
 • 135 نظر
 • 1 درس

امتیاز دانشجوها

دوره های دیگر مدرس